نمايشگاه ياد ياران در بهنمير برپا می شود

مدير مسئول كانون فرهنگي و هنري شهيد مير صادق شفيعي از برپايي نمايشگاه عکس و کتاب با عنوان ياد ياران به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط اين كانون در بهنمير به مدت شش روز خبر داد.

علي بيگلري، مدير مسئول كانون فرهنگي و هنري شهيد مير صادق شفيعي بهنمير، امروز (27 شهريور) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساري گفت: نمايشگاه عکس و کتاب با عنوان ياد ياران به مناسبت هفته دفاع مقدس از امشب 27 شهریور تا چهارشنبه 2 مهر  به مناسبت هشت سال  دفاع مقدس توسط اين كانون در جوار مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی و فرجه الشریف) در بهنمير به مدت شش روز برپا می شود.

وي، آشنا شدن جوانان و نوجوانان با اهداف دفاع مقدس و آرمان هاي شهدا و رزمندگان را از اهداف برپايي اين نمايشگاه دانست و اظهار كرد: این نمایشگاه در پنج غرفه شامل بقیع، معبر شهدا، یادمان شهدا، شهید محل از کودکی تا شهادت (شهيد مير صادق شفيعي) و کتاب و برنامه جانبی با مسابقه نقاشی دائر می شود.

بیگلری بر لزوم تهیه کتاب های دفاع مقدس با هدف نشر ارزش های آن دوران پرحماسه برای استفاده نسل نوجوان و جوان تاکید کرد و گفت: اعضای کانون فرهنگی و هنری شهيد مير صادق شفيعي به ویژه کتابخانه این کانون در برپائی این نمایشگاه نقش فعالی دارند.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -