درآمدی برفرهنگ ومدیریت جهادی

 در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و در آستانه فرارسیدن ماه بهمن وآغاز جشن های پیروزی انقلاب اسلامی و به منظورترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی بیشتر کارکنان و مدیران وآحاد مردم ،با اصول و مفاهیم فرهنگ و مدیریت جهادی،کتاب "درآمدی برفرهنگ ومدیریت جهادی "منتشر گردید  
در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و در آستانه فرارسیدن ماه بهمن وآغاز جشن های پیروزی انقلاب اسلامی و به منظورترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی بیشتر کارکنان و مدیران وآحاد مردم ،با اصول و مفاهیم فرهنگ و مدیریت جهادی،کتاب "درآمدی برفرهنگ ومدیریت جهادی "منتشر گردید
 
 

 

 
 
 
مشخصات کتاب
 
نویسندگان:علی قلی پور ارکمی،ابوالفضل طاهری
 
ناشر:انتشارات الهام نور
 
قیمت:50000ریال
 
قطع رقعی،80صفحه
 
علاقمندان برای دریافت کتاب  باشماره 09191872246تماس حاصل نمایند.
 
باتوجه به محدودیت تیراژ اولویت باکسانی است که سریعتر تماس حاصل فرمایند
 
این کتاب مناسب برای  کلیه دانشجویان خصوصا دانشجویان مدیریت درگرایشهای مختلف ،مدیران وکارکنان سازمانهای دولتی وخصوصی،دانش آموزان وسایرعلاقمندان می باشد 
 
این کتاب مشتمل بر 6فصل به شرح ذیل می باشد: 
 
درفصل اول کتاب ابتدا به معرفی فرهنگ ،صفات و ویژگی های آن پرداختیم و درادامه درباره فرهنگ سازمانی ،فرهنگ غالب وخرده فرهنگ درسازمان،پیدایش فرهنگ سازمانی وروش های زنده نگه داشتن آن ،انواع فرهنگ سازمانی وکارکردهای فرهنگ سازمانی مطالبی بیان شده است.
 
در فصل دوم به بیان اصول و مبانی فرهنگ جهادی پرداخته ایم و در این راستا مواردی همچون واژه شناسی جهاد، مفهوم فرهنگ جهادی و مؤلفه های فرهنگ جهادی مشخص گردیده اند.                        
در فصل سوم که به مدیریت جهادی اختصاص دارد ابتدا مقدمه و تاریخچه مختصری از مدیریت آورده شده و ضمن تبیین بنیان های علمی مدیریت جهادی ویژگی های آن نیز ذکر گردیده اند.
 
در فصل چهارم روش های نهادینه سازی فرهنگ و مدیریت جهادی با توجه به تجربیات گذشته و تحلیل وضعیت حال و آینده شرح داده شده است.
 
در فصل پنجم الگویی برای تربیت و رشد و پرورش مدیران جهادی با تأکید بر طراحی ساختار نظام آموزشی معرفی گردیده است.          
 
در فصل ششم نیز سیاست های کلی نظام در امور (ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار و جهاد و ساماندهی امور ایثارگران) برای اطلاع خوانندگان آورده است.
 
به امید تحقق آرمان های والای شهدا و امام شهیدان وپیروزی اسلام درپرتو فرهنگ ومدیریت جهادی
 
علاقمندان برای دریافت کتاب عدد1رابه شماره 09191872246تارسال فرمایند

هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -