طرح به روز رسانی اطلاعات کتابخانه ها و کتابداران مساجد

طرح به روز رسانی اطلاعات کتابخانه های مساجد استان اصفهان در بهمن ماه 1393 به شرح ذیل اجرا می گردد.

نظر به برنامه این دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد در حمایت از کتابخانه های مساجد لازم است مدیران محترم کانون ها و کتابخانه های مساجد استان اصفهان  براساس موارد ذیل در خصوص تدوین گزارش فعالیت  سال 1393و تکمیل فرم اطلاعات فرد کتابداران مساجد اقدام نمایند

 

1-     ارسال گزارش فعالیت یک ساله 93 کتابخانه بر اساس فرم پیوست.

2-     معرفی کتابداران ثابت براساس فرم پیوست.

3-     ارسال حداقل 10قطعه عکس از فضای کتابخانه در قالب لوح فشرده.

4-     حد اکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه 1393 درخصوص ارسال اطلاعات به دبیرخانه استان اقدام گردد.

تذکر: کتابخانه هایی که در مدت مشخص شده اطلاعات خود را تکمیل ننمایند در سال 1393 از حمایت های این دبیرخانه محروم خواهند گردید. 
جهت کسب اطلاع بیشتر و پاسخ به سوالات می توانید با معاونت فرهنگی هنری دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان (تلفن:32351391) تماس حاصل فرمایید.

هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -