تالیف دو کتاب به همت امام جماعت کانون فرهنگی و هنری سفینه النجاه مشک آباد جویبار

دو کتاب به همت امام جماعت کانون فرهنگی و هنری سفینه النجاه ایزدخیل مشک آباد جویبار در تیراژ هر کدام هزار جلد ویژه جوانان و نوجوانان و روحانیت، تالیف و روانه بازار شد.

حجت الاسلام مجتبی مروری، امام جماعت کانون فرهنگی و هنری سفینه النجاه ایزد خیل مشک آباد جویبار، امروز (24 شهریور) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساری گفت: کتاب های «110 کلمه قصار» و «معراج خاکیان»، هر کدام به تیراژ هزار جلد، تالیف و روانه بازار شده است.

 

وی اظهار کرد: در کتاب «110 کلمه قصار»، ویژه جوانان و نوجوانان و دانش آموزان مدارس به 110 حدیث از پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) و 110 حدیث از حضرت علی(علیه السلام) اشاره شده است.

 

حجت الاسلام مروری بیان کرد:  کتاب «معراج خاکیان» ویژه روحانیت است که هنگام تدریس در حوزه علمیه به تالیف این کتاب، علاقه مند شده و روش های سخنرانی، شرایط موفقیت امام جماعت در مسجد، روانشناسی جذب مخاطب، اهمیت نماز و چگونگی بیان آن از سوی امام جماعت در این کتاب به شفافیت لازم، آمده است.

 

وی، کتاب را غذای روح بشر دانست و ابراز کرد: تلفیق این غذا به احادیث و سفارشات دین در جهت پیاده کردن فریضات از جمله اهداف تالیف این دو کتاب، بوده است.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -