به مناسبت هفته بسیج: نمایشگاه کتاب کانون فرهنگی و هنری شهید نوربخش بیرجند گشایش یافت

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته بسیج در کانون فرهنگی و هنری شهید نوربخش مسجد مرتضوی شهرستان بیرجند گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند،محسن سیروسی مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید نوربخش مسجد مرتضوی بیرجند امروز (۶ آذر)در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نمایشگاه کتاب کانون شهید نوربخش مسجد مرتضوی به مناسبت هفته بسیج  از سوم آذرماه برپا شده است.

 

وی به موضوعات کتاب های ارائه شده در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: کتاب های این نمایشگاه در موضوعات مذهبی، فرهنگی، تربیتی، تاریخی، روانشناسی، طب اسلامی و آشپزی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 

 مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید نوربخش مسجد مرتضوی بیرجند با بیان اینکه این نمایشگاه کتاب با همکاری پایگاه مقاومت حضرت مرضیه(سلام الله علیها) گشایش یافته، گفت: این نمایشگاه به مدت یک هفته صبح‌ها از ساعت ۹تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۵ تا ۱۷ به روی عموم مردم باز است.

 

سیروسی از تخفیف ۱۵ تا ۵۰ درصدی قیمت کتاب در این نمایشگاه خبر داد و بیان کرد: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تشویق جوانان مسجدی به تهیه کتاب از اهداف برپایی این نمایشگاه است.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -