نمایشگاه کتاب کانون فرهنگی هنری توحید افتتاح شد

مدیرعامل شرکت آرتاویل تایر گفت: برگزاری نمایشگاه فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است
به گزارش روابط عمومی وکانون فرهنگی هنری توحید؛ مهندس علیرضا انصاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب اظهار داشت: مطالعه کتاب منشاء اندیشه است و تقویت فکر و اندیشه، امنیت علم و دانش را بارور می کند و موجب دانایی در افراد جامعه می گردد.
مهندس انصاری بیـان داشت: استفـاده از کتاب و مطالعـه، باید در جامعـه و خانواده، برنامه ریزی و فرهنگ سازی شود زیرا مطالعه، نقش بسزایی در پیشرفت جامعه دارد.
 امروز (19تیرماه) نمایشگاه کتاب ویژه کارگران به همت کانون فرهنگی هنری توحید مجتمع صنعتی آرتاویل تایر افتتاح شد. 
این نمایشگاه همه ساله در مناسبت های مختلف برگزار و کتب با تخفیف بیش از 40 تا 60ارائه می شود.
بیش از 2 هزار عنوان با 30 هزار شمارگان کتب در موضوعات دینی، فرهنگی، قرآنی ، اقتصادی و اجتماعی در این نمایشگاه عرضه شده است.
غرفه فروش محصولات آموزشی به صورت «سی دی» و «دی وی دی»ونوشت افزار ولوازم تحریر از دیگر بخش های اضافه شده به این نمایشگاه است.
<div "="" dir="rtl">

هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -