نمایشگاه کتاب «عاشورایی» کانون فرهنگی هنری مشفقین افتتاح شد

خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری مشفقین گفت: نمایشگاه کتاب «عاشورایی» کانون فرهنگی هنری مشفقین در محل مصلی اردبیل افتتاح شد.

محمدرضا توانا، مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری مشفقین به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: همزمان با ماه محرم نمایشگاه کتاب «عاشورایی» کانون فرهنگی هنری مشفقین در محل مصلی اردبیل افتتاح شد.

 

وی با اشاره به اینکه کتب عاشورایی، بصیرتی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی در این نمایشگاه ارائه می شود، تصریح کرد: علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت 10 صبح تا 19 عصر از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

توانا با تاکید بر اینکه این کتب با تخفیف 15 درصد به علاقمندان ارائه خواهد شد، اظهار داشت: آشنایی نسل جوان با کتاب و ماه محرم یکی از مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه است.

 

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری مشفقین با یادآوری این مطلب که همه ساله این نمایشگاه در ماه محرم توسط کانون برگزار می شود، خاطر نشان کرد: برپایی غرفه نوشت افزار ایرانی و نقاشی برای کودکان از برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

پایان پیام/365

هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۵۵۳ کتابدار از ۷۲۹۱ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۸۴۵۵۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۴ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۴ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۴۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۶۶ کتابخانه شهری و ۲۸۲۵ کتابخانه روستایی است و ۷۳۳۰۵۸ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۰۸۲۳۴ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۹ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۹ کتابخانه شهری و ۳۱۲۰ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۵۲۶۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -