توزیع ۱۰۵ کارتن کتاب بین کتابخانه های مخزن دار کانون های مساجد گلستان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان از توزیع یکصد و ۵ کارتن کتاب بین کتابخانه های مخزن دار کانون های مساجد استان خبر داد.

مهدی بیکی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: یکصد و 5 کارتن کتاب ارسالی از ستاد عالی کانون های مساجد کشور بین 15 کتابخانه مخزن دار کانون های فرهنگی هنری مساجد استان توزیع می شود.

 

وی با بیان اینکه موضوع این کتاب ها عمومی است، افزود: به هر کدام از این 15 کانون 7 کارتن کتاب داده می شود.

 

بیکی، تعداد کتابخانه های مخزن دار را یکصد و 42 باب، کتابخانه های باز مساجد را 66 باب و کتابخانه های دارای مجوز تاسیس را 71 باب برشمرد و اظهارداشت: یکصد و دو نفر کتابدار کتابخانه های کانون های مساجد استان هستند.

 

وی با بیان اینکه 255 هزار و 426 جلد کتاب در کتابخانه های کانون ها موجود است، خاطرنشان کرد: 22 هزار و 892 نفر عضو کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هستند.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۸ کتابدار از ۷۲۲۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۳۳۱۱۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۷ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۴۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۴۲ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۱۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۹ کتابخانه شهری و ۲۸۰۳ کتابخانه روستایی است و ۷۲۴۴۱۲ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۵۸۲۵ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۶ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۳ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۲۱۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -