اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوانان روستایی استان اردبیل برگزار می شود

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهید علایی (تخصصی کتابخانه ای) گفت: اختتامیه اولین جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوانان روستایی استان اردبیل ۱۳ آذرماه برگزار خواهد شد.

امامعلی اسدی، مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهید علایی (تخصصی کتابخانه ای) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: اختتامیه اولین جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوانان روستایی استان اردبیل 13 آذرماه با حضور مسئولان استانی برگزار می شود.

 

وی با اشاره به اینکه این رویداد فرهنگی در سالن بعثت شهرستان بیله سوار برگزار خواهد شد، تصریح کرد: امام جمعه شهرستان بیله سوار و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل سخنرانان ویژه این مراسم هستند.

 

اسدی با تاکید بر اینکه از بیش از 65 مربی و کتابخوان جام باشگاه ها تجلیل خواهد شد، افزود: در این مراسم از خانواده شهید حبیب اسلامی که پس از 31 سال پیکر ایشان در شهرستان بیله سوار تشییع شد نیز با اهدا لوح تقدیر تجلیل خواهد شد.

 

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهید علایی (تخصصی کتابخانه ای) با بیان این مطلب که 25 گروه جام باشگاهی در روستاهای استان اردبیل تشکیل شد، خاطر نشان کرد: برنامه ویژه ای برای توسعه این برنامه فرهنگی در اکثر روستاهای استان هستیم.

پایان پیام/

هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -