هدیه جشنواره روستاهای دوستدار کتاب به کانون فرهنگی هنری شهید علایی اهدا می شود

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهید علایی گفت: هدیه جشنواره روستاهای دوستدار کتاب به کانون فرهنگی هنری شهید علایی فردا ۱۶ فروردین ماه با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرماندار شهرستان بیله سوار اهدا می شود.

امامعلی اسدی، مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهید علایی به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: هدیه جشنواره روستاهای دوستدار کتاب به کانون فرهنگی هنری شهید علایی فردا ۱۶ فروردین ماه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی اهدا می شود.

 

وی با اشاره به اینکه این ارزش مادی این هدیه به مبلغ 53 میلیون ریال است، تصریح کرد: این هدیه از سوی نهاد کتابخانه های عمومی به کانون فرهنگی هنری شهید علایی ارسال شده است.

 

اسدی با یادآوری این مطلب که جشنواره روستاهای دوستدار کتاب با هدف حمایت از مراکز فرهنگی روستایی هر ساله برگزار می شود، خاطر نشان کرد: کانون فرهنگی هنری شهید علایی جز ده روستای برتر کشور در دومین دوره جشنواره دوستدار کتاب انتخاب شده بود.

 

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهید علایی، بیان کرد: این هدیه شامل تجهیزات کتابخانه ای از جمله قفسه کتاب، کتاب، میز، صندلی خواهد بود.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۵۹۷ کتابدار از ۷۳۱۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۹۳۴۳۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۵ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۹ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۵۵ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۷۱ کتابخانه شهری و ۲۸۳۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۴۳۱۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۰۹۹۷۱ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۹ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۹ کتابخانه شهری و ۳۱۲۰ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۴۷۸۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -