معرفی کتابخانه عمومی مسجد روح الله

کتابخانه مسجد روح الله واقع در مجتمع فرهنگی مسجد روح الله فضای مناسبی را به خود اختصاص داده است. این مجموعه شامل مخزن کتاب، بخش نشریات و روزنامه، سالن مطالعه خواهران و برادران و بخشی نیز با کاربری چند منظوره بعنوان محل همایشات می باشد. تعداد کتب موجود در مجموعه تقریبا" 3500 نسخه تحت 2100 عنوان می باشد. این کتابخانه زیر نظر اداره کتابخانه های شهرستان و با حمایت مسوولین مسجد روح الله اداره می شود. در حال حاضر بایک نفر نیروی مرد دارای لیسانس کتابداری و اطلاع رسانی اداره می شود.

ساعات کار کتابخانه

شنبه و پنجشنبه: 7/30 الی 14/30

یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه: 12/30 الی 19/30

شرایط و مدارک عضویت برای یکسال عضویت:

1. ارائه مشخصات شناسنامه ای (داشتن کدملی الزامی است) 2. یک قطعه عکس 3. پرداخت حق عضویت به مبلغ 20000 ریال الف. حق عضویت برای دانش آموزان، دانشجویان و طلاب گرامی 10000 ریال ب. عضویت برای افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره)، کلیه بازنشستگان کشوری و لشکری، جانبازان و خانواده معزز شهدا با ارائه کارت معتبر یا معرفی نامه رایگان بوده و تنها مبلغ 5000 ریال بابت صدور کارت دریافت می شود.

شرایط و مدارک قابل امانت:

- تعداد 5 کتاب به مدت 14روز - تعداد 3 نشریه به مدت 3 روز

فعالیت های جنبی:

برگزاری مسابقات کتابخوانی بصورت ماهانه (کتبی و آنلاین) برگزاری مسابقات جنبی ( نشریه دیواری، نقاشی ، نویسندگی و...)


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۴۵۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۵ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۲ کتابخانه شهری و ۲۸۵۰ کتابخانه روستایی است و ۷۳۶۸۹۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۴۳۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۳ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۷ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -