تجهيز کتابخانه‌های مساجد سیستان و بلوچستان

تجهیزات سخت افزاری با 280 میلیون تومان اعتبار در کتابخانه‌های مساجد سیستان و بلوچستان توزیع شد.
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان گفت : این تجهیزات شامل قفسه کتاب ، میز و صندلی مطالعه ، میز کامپیوتر ، فایل بایگانی ، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی است.
حجت الاسلام پودینه با اشاره به اینکه 470 باب کتابخانه باز و 114 باب کتابخانه مخزن‌دار در مساجد سیستان و بلوچستان فعالیت دارند افزود : بیش از سه هزار و 500 کتاب در این کتابخانه‌ها موجود است.
وی همچنین گفت : بیش از 19 هزار نفر عضو کتابخانه‌های مخزن‌دار مساجد استان سیستان و بلوچستان هستند.

هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۴۵۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۵ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۲ کتابخانه شهری و ۲۸۵۰ کتابخانه روستایی است و ۷۳۶۸۹۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۴۳۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۳ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۷ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -