تجهيز کتابخانه‌های مساجد سیستان و بلوچستان

تجهیزات سخت افزاری با 280 میلیون تومان اعتبار در کتابخانه‌های مساجد سیستان و بلوچستان توزیع شد.
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان گفت : این تجهیزات شامل قفسه کتاب ، میز و صندلی مطالعه ، میز کامپیوتر ، فایل بایگانی ، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی است.
حجت الاسلام پودینه با اشاره به اینکه 470 باب کتابخانه باز و 114 باب کتابخانه مخزن‌دار در مساجد سیستان و بلوچستان فعالیت دارند افزود : بیش از سه هزار و 500 کتاب در این کتابخانه‌ها موجود است.
وی همچنین گفت : بیش از 19 هزار نفر عضو کتابخانه‌های مخزن‌دار مساجد استان سیستان و بلوچستان هستند.

هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۵۹۹ کتابدار از ۷۳۱۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۹۴۱۷۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۵۴ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۹ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۵۵ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۷۱ کتابخانه شهری و ۲۸۳۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۴۴۳۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۰۹۶۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۹ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۹ کتابخانه شهری و ۳۱۲۰ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۴۷۸۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -