افتتاح کتابخانه کانون فرهنگی هنری مسجد روستای عباس آباد کوچک در ساوجبلاغ

کتابخانه کانون فرهنگی هنری مسجد در روستای عباس آباد کوچک ساوجبلاغ با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و امام جماعت این مسجد افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوجبلاغ، کتابخانه کانون فرهنگی هنری مسجد در روستای عباس آباد کوچک ساوجبلاغ با حضور رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و امام جماعت مسجد افتتاح شد.
خدارحم بابایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوجبلاغ در مراسم افتتاح این کتابخانه اظهار داشت: با هماهنگی و مشارکت در تهیه قفسه کتاب و تعدادی کتاب در موضوعات مختلف و همت مسئول کانون فرهنگی هنری قمر بنی هاشم مسجد حضرت ابوالفضل (ع)روستای عباس آباد کوچک ،کتابخانه این کانون آماده بهره برداری شد.
شایان ذکر است که این روستا دارای ۱۲۰خانوار و حدود ۶۰۰نفر جمعیت بوده و فاقد هرگونه امکانات فرهنگی و هنری می باشد و انتظار می رود که دهیار محترم روستا ،خواستار و پیگیر امور فرهنگی نیز باشد.

هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۰ کتابدار از ۷۳۴۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۲۷۵۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۴ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۰ کتابخانه شهری و ۲۸۵۰ کتابخانه روستایی است و ۷۳۶۶۸۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۱۸۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۱ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۵ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -