در آینده نزدیک و با محور کودک و آموزش انجام می‌شود : همکاری ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با کانون پرورش فکری کودک و نوجوان

حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با اعلام همکاری ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با کانون پرورش فکر کودکان و نوجوانان در آینده نزدیک، گفت: تمرکز این همکاری در حوزه کودکان، آموزش و کتابخانه‌های مساجد است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر «حبیب رضا ارزانی» در گفت و گو با خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد  خبرگزاری شبستان با بیان اینکه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آینده ای نزدیک تفاهم نامه همکاری امضا می کنند، اظهار کرد: محتوای این همکاری ها در یکی از جلسات شورای سیاست گذاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد مطرح می شود.

 رییس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد افزود: بیشتر همکاری های این ستاد با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حوزه کودکان، آموزش و کتابخانه های مساجد است.

 وی اضافه کرد: قرار است در هر استان یکی دو مسجد الگو و موفق شناسایی و زمینه همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سطح استان ها فراهم شود.

 دکتر ارزانی خاطرنشان کرد: آموزش زبان های مختلف به ویژه زبان عربی یکی دیگر از زمینه های همکاری ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۱ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۵۵۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۵ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۱ کتابخانه شهری و ۲۸۵۰ کتابخانه روستایی است و ۷۳۷۱۲۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۲۸۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۱ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۵ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -