مدیر مسئول کانون شهید گرائیلی خبر داد: برگزاری پنجمین جشنواره کتاب در خرماکلا قائمشهر

نادعلیزاده از برگزاری پنجمین جشنواره کتاب به همت کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی، عصر (پنج شنبه ۳۱ مرداد) با اجرای برنامه های متعدد در روستای خرماکلا قائمشهر خبر داد.

«ولی الله نادعلیزاده»، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساری گفت: پنجمین جشنواره کتاب به همت کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی از ساعت 19-17 عصر (پنج شنبه 31 مرداد) با اجرای برنامه های متعدد در مسجد النبی (صلی الله علیه و آله و سلم) خرماکلا قائمشهر برگزار می شود.

 مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی مسجد النبی (صلی الله علیه و آله و سلم) قائمشهر اظهار کرد: این جشنواره در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، تقدیر از فعالان کتابخانه و نفرات برگزیده طرح تابستانه با اجرای مسابقه نقاشی و جنگ شادی، همراه است.

 نادعلیزاده با اشاره به سخنرانی حجت الاسلام رجب نعمتی قراء در این جشنواره، بیان کرد: اهدای جوائز به خردسالان و کودکان که بهترین جمله از کتابی را که خواندند را بیان نمودند و همچنین نصب تصاویر اندیشمندان و شهدا از دیگر برنامه های پنجمین جشنواره کتاب در خرماکلا قائمشهر به شمار می آیند.

 وی تصریح کرد: کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی در روستای خرماکلا جاده نظامی قائمشهر در مناسبت های مختلف، برنامه های متعددی را در نظر می گیرد که با استقبال خوب اقشار مختلف مردم، همراه می شود.

 به گزارش شبستان، کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی قائمشهر با ساخت اردوگاه شهدای خرماکلا در خرج سوادکوه میزبان برنامه های مختلف نظیر میزبانی از دوره آموزشی و توانمندسازی مربیان سرود کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با عنوان طرح ملی هوای تازه (سرود مساجد) بود که علاقه مندان جهت برگزاری فعالیت های خویش می توانند با هماهنگی قبلی از امکانات مستقر در آن، استفاده کنند.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -