همزمان با هفته جهانی مساجد؛ بیش از یک هزار جلد کتاب در بین کانون های مساجد شهرستان بیله سوار توزیع شد

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: همزمان با هفته جهانی مساجد بیش از یک هزار جلد کتاب در بین ۷ کانون فرهنگی هنری مسجد شهرستان بیله سوار با هدف تجهیز کتابخانه های مساجد توزیع شد.

«شهاب ملکی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: همزمان با هفته جهانی مساجد بیش از یک هزار جلد کتاب در بین 7 کانون فرهنگی هنری مسجد شهرستان بیله سوار با هدف تجهیز کتابخانه های مساجد توزیع شد.

 مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار تصریح کرد: غبارروبی، فضاسازی و عطرافشانی مساجد و حضور در مزار شهدای دفاع مقدس، گمنام و مدافع حرم از دیگر برنامه های هفته جهانی مساجد در شهرستان بیله سوار است.

 این مقام مسئول افزود: دیدارهای نیز با جانبازان، ایثارگران و خانواده معظم شهدا و همچنین دیدار از پیشکسوتان و بانیان بزرگان مساجد توسط اعضای مسجد از دیگر برنامه های فرهنگی به مناسبت هفته جهانی مساجد در شهرستان بیله سوار خواهد بود.

 ملکی اظهار داشت: ثبت نام برای عضویت در کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بیله سوار به مناسبت هفته جهانی مساجد رایگان است و علاقمندان می توانند با حضور در کانون ها مساجد عضو کتابخانه مساجد شوند.

 وی ادامه داد: ویژه برنامه های متعدد روز جهانی مساجد نیز در کانون ها با هدف ترویج معارف دینی برگزار خواهد شد.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۴۵۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۵ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۲ کتابخانه شهری و ۲۸۵۰ کتابخانه روستایی است و ۷۳۶۸۹۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۴۳۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۳ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۷ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -