آئین تجلیل از کتابداران برتر کتابخانه های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

آئین تجلیل از کتابداران برتر کتابخانه های مساجد امروز پنجشنبه ۳۰ آبان با حضور مدیر ستاد کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، آئین تجلیل از کتابداران برتر کتابخانه های مساجد با حضور مدیر ستاد کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری در ستاد کانون های مساجد استان برگزار شد.

 در این نشست برنامه های اجرا شده در کتابخانه های مساجد توسط کتابداران کتابخانه های مساجد چهارمحال و بختیاری عنوان شد.

 خاطرنشان می شود: بیش از ۱۷۰ کتابخانه در مساجد استان دایر شده است که به مردم به ویژه جوانان و نوجوانان خدمت رسانی می کنند.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۷۷ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۶۶۳۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۴ کتابخانه شهری و ۲۷۹۳ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۴۹۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۴۳۳۱ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۱۶ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۴ کتابخانه شهری و ۲۹۹۲ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۶۰۰۷۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -