مسئول کتابخانه مسجد النبی (ص) شهرکرد: فعالیت بیش از ۷۰۰ عضو در کتابخانه مسجد النبی (ص) شهرکرد

رئیسی گفت: کتابخانه النبی (ص) شهرکرد با پنج هزار جلد کتاب به عموم مردم و ۷۵۰ عضو این کتابخانه خدمت رسانی می کند.

«شهریار رئیسی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: کتابخانه النبی (ص) شهرکرد با پنج هزار جلد کتاب به عموم مردم و ۷۵۰ عضو این کتابخانه خدمت رسانی می کند.

 مسئول کتابخانه مسجد النبی (ص) شهرکرد افزود: پنج هزار جلد کتاب با موضوعات فرهنگی، هنری، مذهبی، آموزشی، سیاسی و... در اختیار کودکان، نوجوانان و جوانان قرار داده می شود.

 وی بابیان اینکه کتابخانه مسجد النبی (ص) شهرکرد از سال ۱۳۸۷ تاسیس شده است ابراز کرد: این کتابخانه به عنوان کتابخانه مهدویت و با محوریت کانون فرهنگی هنری پیامبر اعظم (ص) فعالیت می کند.

 رئیسی، حلقه های کتابخوانی، نشریه های دیواری، مسابقات کتابخوانی، نمایشگاه کتاب، پاتوق کتاب، فعالیت کتابخانه ای در پارک ها و اماکن عمومی از فعالیت های کتابخانه مسجد النبی (ص) شهرکرد است.

 مسئول کتابخانه مسجد النبی (ص) شهرکرد یادآور شد: این کتابخانه از شنبه تا پنج شنبه برای خدمت رسانی به مردم به ویژه نوجوانان و جوانان فعالیت می کند.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۷۷ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۶۶۳۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۴ کتابخانه شهری و ۲۷۹۳ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۴۹۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۴۳۳۱ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۱۶ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۴ کتابخانه شهری و ۲۹۹۲ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۶۰۰۷۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -