مسئول کتابخانه مسجد آیت الله گلپایگانی لردگان: کتابخانه های مساجد نقش مهمی در ارتقای فرهنگ مطالعه دارند.

اردشیری بابیان اینکه کتابخانه های مساجد نقش مهمی در ارتقای فرهنگ مطالعه دارند گفت: جذب جوانان و نوجوانان به مساجد از دیگر نقش های مهم کتابخانه های مساجد در سراسر کشور است.

«منصور اردشیری لردجانی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: کتابخانه های مساجد نقش مهمی در ارتقای فرهنگ مطالعه دارند.

 مسئول کتابخانه مسجد آیت الله گلپایگانی شهر لردگان افزود: جذب جوانان و نوجوانان به مساجد از دیگر نقش های مهم کتابخانه های مساجد در سراسر کشور است.

 وی ابراز کرد: کتابخانه مسجد آیت الله گلپایگانی شهر لردگان از سال ۱۳۹۲ تاسیس شده و دارای بیش از یکهزار جلد کتاب است.

 اردشیری لردجانی در ادامه تصریح کرد: کتب کتابخانه مسجد آیت الله گلپایگانی شهر لردگان در موضوعات مذهبی، تاریخی، فرهنگی، آموزشی و... به عموم مردم به ویژه نوجوانان و جوانان خدمت رسانی می کند.

 مسئول کتابخانه مسجد آیت الله گلپایگانی شهر لردگان بابیان اینکه این کتابخانه ۵۰۰ عضو دارد افزود: کتابخانه مسجد آیت الله گلپایگانی هر روز یک ساعت قبل از نماز مغرب و عشا فعالیت می کند.

 به گفته اردشیری لردجانی، شنبه های کتاب، اهدای کتاب، مسابقه کتابخوانی، نمایشگاه کتاب، مسابقه نقاشی از دیگر برنامه های کتابخانه مسجد آیت الله گلپایگانی شهر لردگان است.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۷۷ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۶۶۳۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۴ کتابخانه شهری و ۲۷۹۳ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۴۹۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۴۳۳۱ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۱۶ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۴ کتابخانه شهری و ۲۹۹۲ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۶۰۰۷۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -