به مناسبت ایام الله دهه فجر؛ ۵۰ قفسه کتاب در کتابخانه کانون های مساجد استان اردبیل توزیع شد .

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ۵۰ قفسه کتاب در کتابخانه کانون های مساجد استان به مناسبت ایام الله دهه فجر توزیع شد.

«نادر سقاء» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: 50 قفسه کتاب در کتابخانه کانون های مساجد استان به مناسبت ایام الله دهه فجر توزیع شد.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: این قفسه ها در بین کانون های مساجد شهرستان های کوثر، خلخال، اردبیل، بیله سوار توزیع خواهد شد.

 وی یادآور شد: تجهیز کتابخانه های مساجد از مهمترین اهداف اهدا این قفسه ها از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

 سقاء خاطر نشان کرد: تاکنون فایل اداری، کتاب، قفسه کتاب و بسیار لوازم مورد نیاز کانون های برای تجهیز و تکمیل در سال جاری ارسال شده است.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان افزود: به مناسبت ایام الله دهه فجر ثبت نام در کتابخانه های مساجد استان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان و جوانان رایگان است.

 سقاء عنوان کرد: بیش از 2500 برنامه فرهنگی به همت فعالان کانون های مساجد همزمان با ایام الله دهه فجر و جشن های انقلاب برپا می شود.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -