مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد: اهدای تجهیزات کتابخانه ای به ارزش ۴۰ میلیون تومان بین کانون های شهرستان بویراحمد

دولت آبادی گفت: تجهیزات کتابخانه ای به ارزش ۴۰ میلیون تومان بین کتابخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان بویراحمد توزیع می شود.

«علیرضا دولت آبادی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در یاسوج، اظهار داشت: یکی از برنامه های ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد تجهیز کتابخانه های مساجد فعال در شهرستان های مختلف استان است.

 مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی از کتابخانه های مساجد علاوه بر کتاب، تاکنون تجهیزات کتابخانه ای نیز به آنها اهداء شده است.

 وی یادآور شد: هم اکنون نیز تجهیزات کتابخانه ای به ارزش 40 میلیون تومان برای تعدادی از کتابخانه های مساجد شهرستان بویراحمد خریداری شده و در حال توزیع آنها هستیم.

 دولت آبادی خاطرنشان کرد: این تجهیزات کتابخانه ای شامل قفسه کتاب، میز و صندلی بین کانون های جدیدالتاسیس مساجد استان در حال توزیع است.


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -