ارسال 30 كاروان كتاب برای كتابخانه های مساجد كشور

به گزارش شبکه خبر، روابط عمومی ستاد عالی كانون های فرهنگی و هنری مساجدكشور اعلام كرد، این 30 كاروان حامل 1500 عنوان كتاب برای 30 استان كشور است كه همزمان با روزكتاب نماز و مسجد به سراسركشو ارسال می شود.
تجهیز 400 كتابخانه مساجد، به نرم افزارهای ویژه كتابخانه ای و افتتاح نزدیك به 300 باب كتابخانه، برگزاری سه دوره مسابقه كتابخوانی ویژه كتابداران مساجد، مدیران كانون های فرهنگی و هنری و ائمه جماعات در كشوركه با انتخاب 20 نفردر هر دوره همراه خواهد بود، از برنامه های ستاد عالی كانون های مساجد كشور در این هفته است.
همچنین با حمایت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران ضمن قدردانی از 3 هزاركتابدار مساجد، مبلغ 600 میلیون ریال بن خریدكتاب به كتابداران كتابخانه های مساجد اهدا می شود.
عضو پذیری رایگان و تجلیل از 100 كتابدار برتركتابخانه های مساجدكشور در 30 آبان از دیگر برنامه های كانون های مساجددرهفته كتاب جمهوری اسلامی ایران است .

هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۵۹۹ کتابدار از ۷۳۱۳ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۹۵۷۷۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۵۴ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۹ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۵۸ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۷۱ کتابخانه شهری و ۲۸۴۲ کتابخانه روستایی است و ۷۳۴۵۸۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۱۲۶۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۹ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۹ کتابخانه شهری و ۳۱۲۰ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۴۷۸۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -