معرفی کتابخانه مسجد سلحشور روستای کهنه

این کتابخانه در محل مسجد سلحشور واقع شده است و حدود 6 سال از راه اندازی آن می گذرد.

تعداد کتابی که در حال حاضر در این کتابخانه وجود دارد حدود 600 جلد است که موضوعات مختلفی از قبیل: فکری تربیتی، تاریخی، عقیدتی، ادبیات فارسی، فقهی، علوم قرآن، حدیث، تفسیر و ... را شامل میشود.

 

ساعات کاری این کتابخانه برای در اختیار گذاشتن کتاب برای برادران، سه روز در هفته (شنبه،دوشنبه، چهارشنبه) بین نماز مغرب و عشاء می باشد.

خواهران نیز طبق برنامه ریزی که برای آنها انجام شده است میتوانند در زمانهای تعیین شده از این کتابخانه استفاده نمایند.

از دیگر فعالیتهایی که در این کتابخانه انجام میشود : تشکیل جلسات مختلف، برگزاری برخی کلاسها و فراهم آوردن محیطی مناسب برای مطالعه ی دانشجویان و نیز سایر افراد .


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۰ کتابدار از ۷۳۴۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۲۷۵۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۴ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۰ کتابخانه شهری و ۲۸۵۰ کتابخانه روستایی است و ۷۳۶۶۸۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۱۸۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۱ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۵ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -