معرفی کتابخانه مسجد سلحشور روستای کهنه

این کتابخانه در محل مسجد سلحشور واقع شده است و حدود 6 سال از راه اندازی آن می گذرد.

تعداد کتابی که در حال حاضر در این کتابخانه وجود دارد حدود 600 جلد است که موضوعات مختلفی از قبیل: فکری تربیتی، تاریخی، عقیدتی، ادبیات فارسی، فقهی، علوم قرآن، حدیث، تفسیر و ... را شامل میشود.

 

ساعات کاری این کتابخانه برای در اختیار گذاشتن کتاب برای برادران، سه روز در هفته (شنبه،دوشنبه، چهارشنبه) بین نماز مغرب و عشاء می باشد.

خواهران نیز طبق برنامه ریزی که برای آنها انجام شده است میتوانند در زمانهای تعیین شده از این کتابخانه استفاده نمایند.

از دیگر فعالیتهایی که در این کتابخانه انجام میشود : تشکیل جلسات مختلف، برگزاری برخی کلاسها و فراهم آوردن محیطی مناسب برای مطالعه ی دانشجویان و نیز سایر افراد .


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -