آموزش تصویری نصب نرم‌افزار مدیریت کتابخانه مهر مساجد 2

با عنایت به درخواست‌های مکرر کاربران و کتابداران محترم کتابخانه‌های مساجد کشور، بعد از قرار دادن نرم‌افزار مهر مساجد در سایت اداره کل کتابخانه‌ها، بخش پشتیبانی این اداره کل اقدام به انتشار فایل‌های آموزش تصویری نصب نرم‌افزار نموده است.
بدین منظور کاربران محترم می‌توانند فایل‌های آموزشی را دانلود نموده و در سیستم خود اجرا نمایند.
آموزش کتابداران بصورت پیوسته مورد نظر اداره کل کتابخانه‌های مساجد بوده و بصورت حضوری و مجازی در قالب‌های مختلف صورت می‌گیرد.
به سبب تعداد بالای کتابخانه‌های مساجد تحت پوشش و نیز کتابداران عزیزی که در این کتابخانه‌ها مشغول هستند، امکان آموزش متمرکز در استانها در مقطع زمانی کوتاه برای همه کتابداران وجود ندارد. بدین سبب فایل آموزش نرم‌افزار بصورت مالتی مدیا آماده گردیده تا کتابداران عزیز بتوانند پس از دانلود، فایل‌ها را در اختیار داشته و در مقاطع مختلف از آن استفاده نمایند.

با تشکر
بخش پشتیبانی اداره کل کتابخانه‌های مساجد

 

اطلاعاتلینک های دانلود


دانلود دانلود - نصب نرم افزار مهر مساجد2
دانلود دانلود - نصب نرم افزار SQL2005
دانلود دانلود - وصل نمودن مهر مساجد به SQL2005
دانلود دانلود - نصب نمودن کتابخانه دیجیتالی
دانلود دانلود - ورود به برنامه مهر مساجد
دانلود دانلود - کتابچه راهنمای نرم‏ افزار مهر مساجد2


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۳ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۸۴۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۴ کتابخانه شهری و ۲۸۴۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۷۰۳۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۵۰۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۳ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۷ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -