آموزش تصویری نصب نرم‌افزار مدیریت کتابخانه مهر مساجد 2

با عنایت به درخواست‌های مکرر کاربران و کتابداران محترم کتابخانه‌های مساجد کشور، بعد از قرار دادن نرم‌افزار مهر مساجد در سایت اداره کل کتابخانه‌ها، بخش پشتیبانی این اداره کل اقدام به انتشار فایل‌های آموزش تصویری نصب نرم‌افزار نموده است.
بدین منظور کاربران محترم می‌توانند فایل‌های آموزشی را دانلود نموده و در سیستم خود اجرا نمایند.
آموزش کتابداران بصورت پیوسته مورد نظر اداره کل کتابخانه‌های مساجد بوده و بصورت حضوری و مجازی در قالب‌های مختلف صورت می‌گیرد.
به سبب تعداد بالای کتابخانه‌های مساجد تحت پوشش و نیز کتابداران عزیزی که در این کتابخانه‌ها مشغول هستند، امکان آموزش متمرکز در استانها در مقطع زمانی کوتاه برای همه کتابداران وجود ندارد. بدین سبب فایل آموزش نرم‌افزار بصورت مالتی مدیا آماده گردیده تا کتابداران عزیز بتوانند پس از دانلود، فایل‌ها را در اختیار داشته و در مقاطع مختلف از آن استفاده نمایند.

با تشکر
بخش پشتیبانی اداره کل کتابخانه‌های مساجد

 

اطلاعاتلینک های دانلود


دانلود دانلود - نصب نرم افزار مهر مساجد2
دانلود دانلود - نصب نرم افزار SQL2005
دانلود دانلود - وصل نمودن مهر مساجد به SQL2005
دانلود دانلود - نصب نمودن کتابخانه دیجیتالی
دانلود دانلود - ورود به برنامه مهر مساجد
دانلود دانلود - کتابچه راهنمای نرم‏ افزار مهر مساجد2


هيچ نظري ثبت نشده است
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۸ کتابدار از ۷۲۲۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۳۶۲۳۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۷ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۴۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۴۲ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۱۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۹ کتابخانه شهری و ۲۸۰۳ کتابخانه روستایی است و ۷۲۴۴۱۲ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۵۸۲۵ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۶ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۳ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۲۱۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -