کتابخانه مساجد شهرستانهای تایباد و باخرز تجهیز شدند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد از تجهیز کتابخانه های مساجد شهرستانهای تایباد و باخرز خبر داد.

کتابخانه های مساجد سرخه تجهیز می شوند

سمنان-خبرگزاری مهر: سرپرست کانون فرهنگی تبلیغی سرخه از تجهیز کتابخانه های شبستانی مساجد این بخش خبر داد و گفت: بالغ بر یک هزار جلد کتاب به این اماکن اهداء می شود.

توزیع کتاب مذهبی و دینی در بین کتابخانه های مساجد بهشهر

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بهشهر، از توزیع کتاب های مذهبی و دینی در بین کتابخانه های مساجد این شهرستان خبر داد.

80 هزار جلد کتاب به کتابخانه های مساجد مازندران اهدا شد

بابل - خبرگزاری مهر: مسئول امور مساجد اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران از اهدا 80 هزار جلد کتاب به کتابخانه های مساجد استان خبر داد.

برگزاری دوره آموزشی کتابداران کانونهای فرهنگی هنری مساجد کاشان

اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان کاشان  به منظور آشنایی هرچه بیشتر مسئولین کتابخانه ها و کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان کاشان با فنون و علم کتابداری یک دوره آموزشی کتابداری به مدت 2 روزدر مورخ 25الی 26 اسفند ماه صبح و بعداز ظهر در محل دبیرستان دخترانه فاطمه الزهرا(س) برگزار نمود.
۱
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۰ کتابدار از ۷۳۴۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۲۷۵۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۴ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۰ کتابخانه شهری و ۲۸۵۰ کتابخانه روستایی است و ۷۳۶۶۸۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۱۸۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۱ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۵ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -