251 کتابخانه در کانون های مساجد راه اندازی شد

سنندج - خبرگزاری مهر: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد استان کردستان گفت: 251 کتابخانه در کانون های مساجد این استان راه اندازی شده است.

اهداء تجهیزات به کتابخانه های مساجد

اراک - خبرگزاری مهر: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از اهداء تجهیزات به کتابخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی خبر داد.

30 کتابخانه باز به کتابخانه های مساجد البرز اضافه می‌شود

کرج – خبرگزاری مهر: دبیر کانون های فرهنگی مساجد استان البرز گفت: در سال جاری 30 کتابخانه باز به کتابخانه های مساجد استان البرز اضافه می شود.

افتتاح کتابخانه مسجد جامع آبنیل

در روز پنجشنبه (۱۵ تیر ۹۱) مصادف با میلاد حضرت مهدی (عج) کتابخانه و سالن مطالعه مسجد جامع آبنیل افتتاح گردید. این کتابخانه در حال حاضر در حدود هزار جلد کتاب دارد و مجهز به سایت آی تی دینی می‌باشد.

برخورداری کتابخانه های مساجد استان سمنان از تازه های نشر

سمنان - خبرگزاری مهر: مدیر کل کتابخانه های عمومی استان سمنان گفت: در راستای سیاست های همکاری کتابخانه های عمومی و کانونهای فرهنگی هنری مساجد، کتابخانه های مساجد استان می توانند از تازه های نشر برخوردار شوند.

کتابخانه‌های مساجد؛ عامل ایجاد ارزش افزوده حوزه کتاب و کتابخوانی

خبرگزاری فارس: مدیر کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: حضور نهاد عمومی کتابخانه‌ها در مساجد به عنوان کمک و مساعدت و ایجاد یک ارزش افزوده در حوزه کتاب و کتابخوانی در مساجد است.
۱
تا این لحظه تعداد ۶۵۴۹ کتابدار از ۷۲۸۵ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۵۹۰۵۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۳ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۳۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۶۶ کتابخانه شهری و ۲۸۱۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۱۵۰۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۰۵۸۰۹ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۵ کتابخانه شهری و ۳۱۱۲ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۶۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -