اهداء تجهیزات به کتابخانه های مساجد

اراک - خبرگزاری مهر: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از اهداء تجهیزات به کتابخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی خبر داد.

30 کتابخانه باز به کتابخانه های مساجد البرز اضافه می‌شود

کرج – خبرگزاری مهر: دبیر کانون های فرهنگی مساجد استان البرز گفت: در سال جاری 30 کتابخانه باز به کتابخانه های مساجد استان البرز اضافه می شود.

افتتاح کتابخانه مسجد جامع آبنیل

در روز پنجشنبه (۱۵ تیر ۹۱) مصادف با میلاد حضرت مهدی (عج) کتابخانه و سالن مطالعه مسجد جامع آبنیل افتتاح گردید. این کتابخانه در حال حاضر در حدود هزار جلد کتاب دارد و مجهز به سایت آی تی دینی می‌باشد.

برخورداری کتابخانه های مساجد استان سمنان از تازه های نشر

سمنان - خبرگزاری مهر: مدیر کل کتابخانه های عمومی استان سمنان گفت: در راستای سیاست های همکاری کتابخانه های عمومی و کانونهای فرهنگی هنری مساجد، کتابخانه های مساجد استان می توانند از تازه های نشر برخوردار شوند.

کتابخانه‌های مساجد؛ عامل ایجاد ارزش افزوده حوزه کتاب و کتابخوانی

خبرگزاری فارس: مدیر کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: حضور نهاد عمومی کتابخانه‌ها در مساجد به عنوان کمک و مساعدت و ایجاد یک ارزش افزوده در حوزه کتاب و کتابخوانی در مساجد است.
۱
تا این لحظه تعداد ۶۵۹۹ کتابدار از ۷۳۱۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۹۴۱۷۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۵۴ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۹ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۵۵ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۷۱ کتابخانه شهری و ۲۸۳۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۴۴۳۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۰۹۶۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۹ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۹ کتابخانه شهری و ۳۱۲۰ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۴۷۸۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -