اهدای کتاب به کانون های مساجد تنکابن

اهدای بیش از 3000 جلد کتاب به کانون های مساجد تنکابن حجت الاسلام و المسلمین نعمتی کارشناس ویژه کانون های مساجد غرب استان مازندران ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت...

اعطای مجوز فعالیت به کتابخانه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی

نخعی پور معاون آموزش و پژوهش دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان خراسان جنوبی گفت: تا پایان سال نیز به دیگر کتابخانه های واجد شرایط، مجوز داده می شود.

با یک میلیون و ۵۰۰ هزار عضو فعال؛ فعالیت ۱۰ هزار کتابخانه در مساجد سراسر کشور

خبرگزاری شبستان:مدیرکل کتابخانه های مساجد کشور، با اشاره به عضویت یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در کتابخانه های مساجد، گفت: بالغ بر ۱۰ هزار کتابخانه تحت پوشش و باز در مساجد تحت نظارت ستاد عالی به فعالیت می پردازند.

کتابخانه‌های مساجد در بهبود فرهنگ عمومی جامعه موثر هستند

خبرگزاری شبستان:مسئول کتابخانه باقرالعلوم(ع)کانون کوثر هدایت زندان لاکان رشت گفت: کتابخانه‌های مساجد در بهبود فرهنگ عمومی جامعه و افزایش سرانه مطالعه نفش موثری دارند.

نشست تخصصی و آموزشی کتابداران بویراحمد و دنا در یاسوج برگزار می‌شود

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نشست تخصصی و آموزشی کتابداران بویراحمد و دنا دو آذر ماه در یاسوج خبر داد.

ارتقای فرهنگ عمومی جامعه در گرو افزایش سرانه مطالعه است

قزوین - ایرنا - مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: افزایش سرانه مطالعه از راههای ارتقای فرهنگ عمومی در بین مردم است.

352 کانون فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی دارای کتابخانه هستند

بیرجند - ایرنا - معاون آموزش و پژوهش دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: از 360 کانون فرهنگی و هنری مساجد استان 352 کانون دارای کتابخانه هستند.

کتابخانه های کانونهای مساجد پایگاهی مناسب برای مطالعه جوانان است

بیرجند - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: کتابخانه کانونهای مساجد پایگاه های مناسب برای مطالعه جوانان است و از طرفی می تواند نقش بسزایی در ارتقای سرانه مطالعه داشته باشد.

نشست تخصصی کتابداران کانونهای مساجد خراسان جنوبی برگزار شد

بیرجند - ایرنا - نشست تخصصی کتابداران کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی، روز پنجشنبه با حضور 60 نفر از کتابداران و اساتید دانشگاه بیرجند برگزار شد.

تجهيز 95 درصد کانون هاي مساجد خراسان جنوبي به کتابخانه

95 درصد کانون های مساجد خراسان جنوبی به کتابخانه مجهز شدند.

کتابخانه‎ها نقش بسزایی در توسعه سرانه مطالعه کشور دارند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، گفت: کتابخانه‎ها نقش بسزایی در توسعه سرانه مطالعه کشور دارند.

دانلود نرم افزار مدیریت کتابخانه مهــــر مساجد 2

تا این لحظه تعداد ۶۵۴۹ کتابدار از ۷۲۸۵ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۵۹۰۵۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۳ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۳۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۶۶ کتابخانه شهری و ۲۸۱۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۱۵۰۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۰۵۸۰۹ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۵ کتابخانه شهری و ۳۱۱۲ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۶۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -