کتابداران مساجد تهران کتابداری را آموزش دیدند

خبرگزاری شبستان: کارگاه آموزشی کتابداری ویژه کتابداران مساجد استان تهران و به همت دبیرخانه کانون های مساجد استان تهران برگزار شد.

تجهیز کتابخانه عمومی مسجدجامع به نرم افزار نمایه نشریات

کتابخانه عمومی مسجد جامع دماوند مجهز به نرم افزار نمایه نشریات (تحت وب) می باشد .

اشتراک بیش از 60عنوان مجله در کتابخانه عمومی مسجد جامع دماوند

قابل توجه علاقه مندان به امر مطالعه وتحقیق ،کتابخانه عمومی مسجد جامع دماوند دارای اشتراک بیش از 60عنوان مجله می باشد این مجلات درموضوعات مختلف می باشد  که عناوین بخشی از آن در ذیل آمده است .

صدور یک هزار و ۳۰۰مجوز برای کتابخانه های مساجد کشور

خبرگزاری شبستان:‌ معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از صدور یک هزار و ۳۰۰ مجوز رسمی کتابخانه در مساجد کشور تا پایان سال خبر داد.

20 کتابخانه مساجد گیلان دهه فجر افتتاح می‌شود

مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان از افتتاح 20 کتابخانه همزمان با دهه فجر در مساجد این استان خبر داد.

در مازندران صورت گرفت؛برگزيدگان مسابقه كتاب نظام نامه جامع كتابخانه هاي مساجد معرفي شدند

برگزيدگان مسابقه كتاب نظام نامه جامع كتابخانه هاي مساجد امروز25دي ماه همزمان با ايام با بركت ربيع الاول در كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد مازندران معرفي شدند.

۲۶ کتابخانه مساجد ایلام در نوبت گرفتن مجوز

خبرگزاری تسنیم: مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان ایلام از قرار داشتن ۲۶ کتابخانه مساجد در نویت گرفتن مجوز از سوی ستاد عالی کانون های مساجد کشور خبر داد.

242 جلد کتاب «پندلر و عبرت‌لر» در کتابخانه‌های کانون توزیع شد

نویسنده کتاب پندلر و عبرت‌لر از توزیع تعداد ۲۴۲ جلد کتاب پندلر و عبرت‌لر برای توزیع در کتابخانه‌های کانون فرهنگی، هنری مساجد استان اردبیل خبر داد.

خادمان كتاب كانون هاي مساجد مازندران تجليل شدند

 خادمين و كتابداران كتابخانه هاي كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد مازندران در كانون شهيد شفيعي قائمشهر مورد تجليل قرار گرفتند.

انتشار نرم افزار مهر مساجد ۲ ویژه کتابخانه های کانون های مساجد کشور

خبرگزاری شبستان: کارشناس اداره کل کتابخانه های ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور از انتشار نرم افزار مهر مساجد ۲ ویژه کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور خبر داد.

سه هزار جلد کتاب بین کتابخانه های مساجد قائمشهر توزیع شد

ساری- ایرنا- رییس اداره تبلیغات اسلامی قائمشهر گفت: سه هزار جلد کتاب امسال تاکنون بین کتابخانه های مساجد این شهرستان توزیع شده است.

برترین های مسابقه اینترنتی عکس کتابخانه مسجد در مازندران معرفی شدند

مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران گفت: برترین های مسابقه اینترنتی بهترین عکس از کتابخانه مسجد در این استان معرفی و تجلیل شدند.
تا این لحظه تعداد ۶۵۴۹ کتابدار از ۷۲۸۵ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۵۹۰۵۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۳ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۳۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۶۶ کتابخانه شهری و ۲۸۱۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۱۵۰۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۰۵۸۰۹ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۵ کتابخانه شهری و ۳۱۱۲ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۶۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -