کتابخانه ها محیط های پربرکت مساجد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز با تاکید به پتانسیل های عظیم کانون های مساجد، گفت: کانون های مساجد یکی از بسترهای موثر در ترویج ظرفیت زیبای فرهنگی وقف در جامعه است.

کتابخانه تخصصی علوم قرآنی امورمساجد راه‌اندازی می‌شود

کتابخانه تخصصی علوم قرآن و تفسیر حاوی تألیفات ائمه جماعات در قرن اخیر به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد فروردین‌ماه سال آینده افتتاح می‌شود.

20 کتابخانه به کانون مساجد اردبیل افزوده می‌شود

مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: 20 کتابخانه به کتابخانه‌های کانون‌های مساجد استان اردبیل افزوده می‌شود.

کتابخانه های مساجد اردبیل تا پایان سال به 126 باب خواهد رسید

همزمان با فرارسیدن 18 اسفند؛کتابخانه های مساجد اردبیل تا پایان سال به 126 باب خواهد رسید. خبرنگار کانون شهید علایی: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس کانون های مساجد کتابخانه های مساجد اردبیل تا پایان سال به 126 باب خواهد رسید.

تجهیز کتابخانه مسجد امام صادق محله صادقیه تهران

بنیاد علمی آموزشی قلم چی این بار کتابخانه مسجد امام صادق واقع در محله صادقیه تهران را تجهیز کرد.

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی تفسیر 'سوره فجر' درکانون هجرت معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه آنلاین کتابخوانی تفسیر 'سوره فجر' همزمان با جشن ۳۵امین بهار انقلاب درکانون فرهنگی هنری هجرت روستای هندوکلا شهرستان آمل معرفی شدند.

ترویج فرهنگ کتابخوانی دغدغه شهید خوش لحنی بود

پدر سردار شهید محمد خوش لحنی: ترویج فرهنگ کتابخوانی دغدغه شهید خوش لحنی بود

کتابخانه کانون فرهنگی و هنری رایه الهدی بابل افتتاح شد

مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری رایه الهدی مسجد علی ابن ابیطالب(ع) شهرستان بابل از افتتاح و بهره برداری همزمان کانون و کتابخانه در روستای اسبوکلا با جمعیتی بیش از ۳هزار نفر خبر داد.

همکاری مساجد با کتابخانه ها، زمینه ساز رشد مطالعه در جامعه است

قزوین - ایرنا- فرماندار قزوین گفت: همکاری و تعامل سازنده مساجد با کتابخانه ها می تواند عاملی مهم و موثر در رشد سرانه کتابخوانی و مطالعه مفید در جامعه باشد.

افتتاح کتابخانه کانون رضوی نکا در دهه فجر

مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری رضوی نکا از افتتاح کتابخانه این کانون در دهه فجر امسال خبر داد.

جستجو در کتاب‌های کتابخانه مسجد جامع آبنیل

امکان جستجوی اینترنتی کتاب‌های کتابخانه مسجد جامع آبنیل فراهم شده است. به این منظور از نوار کناری سمت راست سایت روی لیست کتاب‌های کتابخانه کلیک کنید.

فعالیت 237کتابخانه در کانون های مساجد مازندران

مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: این کانون ها به دلیل حضور تمامی گروه های سنی در برنامه های خود با محوریت مسجد نقش مهمی در تبیین جایگاه مسجد سنگر است، دارند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۳ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۸۴۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۴ کتابخانه شهری و ۲۸۴۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۷۰۳۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۵۰۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۳ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۷ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -