حضور 88 کتابدار کانون های فرهنگی و هنری مساجد همدان در طرح آموزش کتابداران

مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، از حضور 88 کتابدار کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان در طرح آموزشی ویِژه کتابداران خبرداد.

توزیع ۵هزار برگ بن کتاب در بین کتابداران مساجد استان اردبیل

خبرنگار کانون شهید علایی: مسئول دبیرخانه کانو های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، گفت: در راستای ارائه خدمات و تسهیلات فرهنگی و هنری تعداد پنج هزار برگ بن کتاب در بین کتابداران مساجد استان اردبیل توزیع شد.  

توزیع کتب و مجلات دینی در قهوه خانه ها به ابتکار کانون های مساجد

خبرنگار کانون شهید علایی: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان اردبیل، گفت: این طرح به ابتکار کانون فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با توزیع کتب و مجلات دینی در قهوه خانه های محلات اردبیل در آستانه ۱۸ اسفند اجرا شد.

کتابخانه ها محیط های پربرکت مساجد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز با تاکید به پتانسیل های عظیم کانون های مساجد، گفت: کانون های مساجد یکی از بسترهای موثر در ترویج ظرفیت زیبای فرهنگی وقف در جامعه است.

کتابخانه تخصصی علوم قرآنی امورمساجد راه‌اندازی می‌شود

کتابخانه تخصصی علوم قرآن و تفسیر حاوی تألیفات ائمه جماعات در قرن اخیر به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد فروردین‌ماه سال آینده افتتاح می‌شود.

20 کتابخانه به کانون مساجد اردبیل افزوده می‌شود

مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: 20 کتابخانه به کتابخانه‌های کانون‌های مساجد استان اردبیل افزوده می‌شود.

کتابخانه های مساجد اردبیل تا پایان سال به 126 باب خواهد رسید

همزمان با فرارسیدن 18 اسفند؛کتابخانه های مساجد اردبیل تا پایان سال به 126 باب خواهد رسید. خبرنگار کانون شهید علایی: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس کانون های مساجد کتابخانه های مساجد اردبیل تا پایان سال به 126 باب خواهد رسید.

تجهیز کتابخانه مسجد امام صادق محله صادقیه تهران

بنیاد علمی آموزشی قلم چی این بار کتابخانه مسجد امام صادق واقع در محله صادقیه تهران را تجهیز کرد.

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی تفسیر 'سوره فجر' درکانون هجرت معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه آنلاین کتابخوانی تفسیر 'سوره فجر' همزمان با جشن ۳۵امین بهار انقلاب درکانون فرهنگی هنری هجرت روستای هندوکلا شهرستان آمل معرفی شدند.

ترویج فرهنگ کتابخوانی دغدغه شهید خوش لحنی بود

پدر سردار شهید محمد خوش لحنی: ترویج فرهنگ کتابخوانی دغدغه شهید خوش لحنی بود

کتابخانه کانون فرهنگی و هنری رایه الهدی بابل افتتاح شد

مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری رایه الهدی مسجد علی ابن ابیطالب(ع) شهرستان بابل از افتتاح و بهره برداری همزمان کانون و کتابخانه در روستای اسبوکلا با جمعیتی بیش از ۳هزار نفر خبر داد.

همکاری مساجد با کتابخانه ها، زمینه ساز رشد مطالعه در جامعه است

قزوین - ایرنا- فرماندار قزوین گفت: همکاری و تعامل سازنده مساجد با کتابخانه ها می تواند عاملی مهم و موثر در رشد سرانه کتابخوانی و مطالعه مفید در جامعه باشد.
تا این لحظه تعداد ۶۵۴۹ کتابدار از ۷۲۸۵ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۵۹۰۵۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۳ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۳۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۶۶ کتابخانه شهری و ۲۸۱۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۱۵۰۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۰۵۸۰۹ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۵ کتابخانه شهری و ۳۱۱۲ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۶۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -