کتابخانه در مساجد و حسینیه‌ها راه‌اندازی شود

امام جمعه قلعه‌رئیسی گفت: کتابخانه در مساجد و حسینیه‌ها راه‌اندازی شود.

۱۱۰ کانون فرهنگی مساجد استان بوشهر به کتابخانه مجهز شده است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر گفت: ۳۶۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد استان بوشهر فعال هستند که ۱۱۰ کانون آن به کتابخانه مجهز شده است.

گزارش برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب استان کهگیلویه وبویراحمد (شهرستان بهمئی)سال 93

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب در بین دانش آموزان مجتمع شهید جهان نژادیان بخش مرکزی ممبی با همكاري كانون فرهنگي وهنري شهداء چهار راه چري برگزار شد

وجود بيش‌از ده هزار کتابخانه در کانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد

معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی مساجد کشور از وجود بیش‌از ده هزار کتابخانه در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خبر داد.

۲۵ کتابخانه شهری و روستایی توسط خیران در نهاوند احداث شده است

مدیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نهاوند با اشاره به عضویت ۳۵۰۰ نفر در ۵۲ کانون فرهنگی مساجد نهاوند گفت: با مشارکت خیران ۱۱ کتابخانه شهری و ۱۴ کتابخانه روستایی ویژه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در نهاوند احداث و تجهیز شد.

بیمه کتابداران کانون مساجد مورد توجه قرار گیرد

مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری معراج ارطه بر لزوم بر قراري بیمه کتابداران کانون مساجد تاکید کرد و گفت: تشویق کتابخوان ها موجب استقبال بیشتر به کتابخانه ها می شود.

ایفای نقش فرهنگی مساجددر گرو فعالیت‌های کتابخانه‌ای/درجه بندی کتابخانه های مساجد کشور

مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ازدرجه بندی کتابخانه های مساجد کشور خبر داد و گفت: درجه بندی کتابخانه های مساجد باعث می شود تا امکانات، تجهیزات، منابع اطلاعاتی و هزینه ها، عادلانه و مناسب در بین کتابخانه های مساجد توزیع شود.

40 کتابدار کتابخانه های کانونهای مساجد خراسان جنوبی تجلیل شدند

همزمان با برگزاری نخستین دوره آموزشی کتابداران کتابخانه های کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی روز سه شنبه طی مراسمی 40 فعال این حوزه در استان تجلیل شدند.

دوره آموزشی کتابداران کانونهای مساجد خراسان جنوبی برگزار شد

معاون آموزش و پژوهش دبیرخانه کانون ای مساجد خراسان جنوبی از برگزاری دوره آموزشی ۴۰ کتابدار کتابخانه مجوزدار تحت پوشش دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی در بیرحند خبر داد.

توزیع سرانه حمایتی کتابخانه‎‎های مساجد به‌زودی

مدیر کل کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی - هنری مساجد کشور از توزیع سرانه حمایتی کتابخانه‌های مساجد در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

بازدید مدیر کل کتابخانه های مساجد کشور از کانون های فرهنگی هنری ابرکوه

مدیر کل کتابخانه های مساجد کشور از کانون های فرهنگی هنری شهرستان ابرکوه بازدید به عمل آورد.

تا پایان سال جاری؛ بیش از یک هزار کتابخانه کانون های مساجد کشور مجوز فعالیت دریافت می کنند

مدیر کل کتابخانه های مساجد کشور گفت: تا پایان سال جاری یک هزار و 200 کتابخانه در کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور مجوز فعالیت دریافت می کنند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -