ثبت ۳۲ کتابخانه باز جدید در کانون های مساجد خراسان شمالی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، از ثبت ۳۲ کتابخانه باز جدید  در کانون های مساجد استان خبر داد.

توزیع قفسه بین کتابخانه های مساجد هرمزگان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از توزیع قفسه چوبی بین کتابخانه های مساجد این استان خبر داد.

کتابخانه های مساجد باید مناسب با ظرفیت های موجود، تجهیز شوند

حجت‌الاسلام جعفر کوهستانی در دیدار کارشناس آموزش و پژوهش اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با وی گفت: کتابخانه های مساجد و حوزه های دین باید مناسب با ظرفیت های موجود تجهیز شوند.

۱۸مجوز فعالیت کتابخانه های مساجد لرستان اعطا می شود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، از اعطای مجوز رسمی فعالیت ۱۸ کتابخانه مسجد در استان خبرداد.

در آذربایجان شرقییک میلیون و 600 هزار کتاب در مخازن کتابخانه های مساجد موجود می باشد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی از عضویت حدود 100 هزار نفر در کتابخانه ها و قرائتخانه های مسجدی و کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان خبر داد.

سالانه 4 میلیارد تومان جهت کتاب‌های مساجد کشور هزینه می‌شود

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: سالانه حدود چهار میلیارد تومان جهت تهیه کتاب‌های دینی و مذهبی برای مساجد سراسر کشور هزینه می‌شود.

کتابخانه کانون حجت الاسلام ایزدی در تبریز افتتاح می شود

کتابخانه و قرائتخانه کانون فرهنگی هنری مرحوم حجت الاسلام ایزدی مسجد طالقانی تبریز در سالروز تأسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد افتتاح می شود.

۱۱۴ مساجد استان گلستان مجهز به کتابخانه است

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گلستان از انجام ۶۲ پژوهش در کانون های مساجد استان خبر داد و گفت: ۱۱۴ مساجد استان مجهز به کتابخانه هستند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه: کتابخانه‌های مساجد زمینه درک ثمرات نظام را فراهم می‌کند

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: ایجاد کتابخانه‌ها در مساجد زمینه درک ثمرات و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم می‌کند.

98 درصد کانون‌های مساجد خراسان جنوبی دارای کتابخانه هستند

معاون آموزش و پژوهش دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 98 درصد از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان دارای کتابخانه هستند.

ضرورت عضويت مديران مدارس در كانون/براي تهيه كتاب هاي كتابخانه هاي مساجد نياز سنجي شود

معاون سياسي و امنيتي استاندارمازندران خواستار عضويت مديران مدارس در مراحل تشكيل كانون در مساجد شد وگفت: نيازسنجي و مخاطب شناسي جهت تهيه كتاب هاي كتابخانه هاي مساجد ضروري است.

وجود 988 هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های مساجد فارس

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد فارس گفت: 988 هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد فارس در دسترس علاقمندان قرار دارد.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -