فعالیت ۲۴ کتابخانه در کانون‌های فرهنگی هنری شهرستان نیشابور

مسئول دفتر نمایندگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان نیشابور با اشاره به فعالیت ۲۴ کتابخانه در کانون‌های فرهنگی هنری این شهرستان، گفت: ما می‌توانیم با تجهیز کتابخانه‌ها و برگزاری برنامه‌های مختلف هدفمند، زمینه جذب نوجوانان و جوانان را به مساجد فراهم کنیم.

تجهیز ۵۸ کتابخانه مساجد روستایی و مراکز فرهنگی و آموزشی در اردبیل

کارشناس آموزش و پژوهش تبلیغات اسلامی اربیل از تجهیز ۵۸ کتابخانه مساجد روستایی و مراکز فرهنگی و آموزشی در اردبیل خبر داد.

اعلام نتایج مسابقه کتابخوانی "دقایقی با قرآن" کانون رهروان ولایت خراسان جنوبی

مدیر کانون فرهنگی و هنری رهروان ولایت روستای دهنو از توابع شهرستان نهبندان خراسان جنوبی از اعلام نتایج مسابقه کتابخوانی "دقایقی با قرآن" ویژه اعضای این کانون خبر داد.

مسابقه کتابخوانی سبک زندگی فاطمی در کانونهای مساجد خراسان جنوبی

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) مسابقه کتابخوانی سبک زندگی فاطمی ویژه مدیران، رابطین و فعالان کانونهای مساجد خراسان جنوبی برگزار می شود.

کانون‌های مساجد روستاهای استان زنجان مجهز به کتابخانه می‌شوند‌

رئیس کانون‌های مساجد استان زنجان از احداث ۱۲ کتابخانه در روستاهای استان زنجان خبر داد و گفت: کانون‌های مساجد روستاهای استان زنجان مجهز به کتابخانه می‌شوند.

اجرای طرح کتابخانه‌های سیار در مساجد استان قم

مسئول امور مساجد اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از برنامه‌های این سازمان در هفته زن و همچنین اجرای کتابخانه‌های سیار در مساجد استان قم در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در سال جدید خبر داد.

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان خبر داد:اعطای مجوز فعالیت رسمی به ۲۲ کتابخانه مخزن دار مساجد استان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: ۲۲ کتابخانه مخزن دار مساجد استان پس از ارزیابی های بعمل آمده از سوی کارشناسان ستاد عالی کانون های مساجد کشور مجوز فعالیت رسمی دریافت کردند.

ثبت فعالیت کتابداران مساجد

فعالیت ۳ هزار و ۴۰۳ کتابدار در ۵ هزار و ۸۸۰ کتابخانه مسجد تا پایان سال ۹۳ در سامانه اداره کتابخانه های مساجد کشور ثبت شد.

ثبت فعالیت بیش از سه هزار کتابدار در ۵۸۸۰ کتابخانه مسجد

فعالیت ۳۴۰۳ کتابدار در۵۸۸۰ کتابخانه مسجد تا پایان سال ۹۳ در سامانه اداره کل کتابخانه های مساجد کشور به ثبت رسیده است.

تجهیز مساجد کرمانشاه به 120 کتابخانه مخزن‌دار

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمانشاه از تجهیز مساجد استان به 120 کتابخانه مخزن‌دار خبر داد.
۱
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۴۵۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۵ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۲ کتابخانه شهری و ۲۸۵۰ کتابخانه روستایی است و ۷۳۶۸۹۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۴۳۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۳ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۷ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -