ارایه خدمات ویژه در کتابخانه های مساجد کرمانشاه

 به گزارش خبرگزاری شبستان، طیب صفری، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت 120 کتابخانه دارای مجوز رسمی از ستاد عالی کانون های مساجد کشور در استان گفت: کتابخانه های مساجد این استان در ایام تابستان با ظرفیت 2 برابری به مخاطبین ارائه خدمت می کنند.

اهدای تجهیزات به کتابخانه های کانون های مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی، با اشاره به ضرورت تجهیز کتابخانه های کانون های مساجد، گفت: تجهیز کتابخانه های کانون های مساجد گامی در راستای ارتقاء فرهنگ مطالعه در جامعه می باشد.

۱۵ کتابخانه کانون مساجد درگرمسار و آرادان فعالیت دارند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان از فعالیت ۱۵ کتابخانه کانون مساجد در گرمسار وآرادان خبرداد.

احداث 3 هزار کتابخانه در 3 هزار مسجد گیلان

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد گیلان گفت: در تلاش هستیم بزرگ‌ترین کار فرهنگی کشور را در گیلان انجام دهیم که احداث 3 هزار کتابخانه در سه‌هزار مسجد استان است.

قائم مقام دبیرخانه ستاد فرهنگی هنری مساجد استان قم عنوان کرد: لزوم آشنایی مدیران تخصصی کتابخانه‌ها با سیر مطالعاتی موضوعات مختلف

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی با بیان این که یکی از موضوعات مهم کتابداری، تهیه سیر مطالعاتی است، گفت: از آنجا که مدیران تخصصی کتابخانه‌ها محل رجوع رشته‌های دیگر از جمله نماز و مهدویت است، بنابراین لازم است با سیر مطالعاتی موضوعات مختلف آشنایی داشته باشند و اطلاعاتی در مورد اولویت کتاب‌های مورد مطالعه آن موضوع داشته باشند.

کتابخانه تخصصی کانون‌های مساجد گلستان راه‌اندازی می‌شود

مسئول دبیرخانه کانون‍‌های فرهنگی و هنری مساجد گلستان گفت: کتابخانه مخزن‌دار تخصصی کانون‌های مساجد استان گلستان ایجاد و راه‌اندازی می‌شود.

15 کتابخانه درکانون های مساجد شاهرود فعالیت دارند

کارشناس امور فرهنگی هنری دبیرخانه کانون های مساجد استان سمنان،ازفعالیت 15 کتابخانه در کانون های مساجد شهرستان شاهرود خبرداد.

همزمان با ولادت حضرت مهدی(عج) انجام شد؛اهداء بیش از 600 جلد کتاب به کتابخانه های مساجد مشهد

همزمان با ولادت حضرت مهدی (عج) بیش از 600 جلد کتاب به بخشی از کتابخانه های مساجد مشهد مقدس اهداء گردید. 

ساختمان کتابخانه تخصصی کانون الغدیر افتتاح می‌شود

ساختمان کتابخانه عمومی تخصصی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در شهرستان آبدانان افتتاح و به بهره‌برداری می‌شود.

نمایشگاه کتاب کانون فرهنگی هنری توحید کتابخانه مکتب الولایت برگزار شد

 مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری توحید، گفت: کانون فرهنگی هنری توحید مسجد مجتمع صنعتی آرتاویل تایر به مناسبت هفته اعیاد شعبانیه و ماه مبارک رمضان نمایشگاه کتاب ویژه کارگران در محل کارخانه برگزار کرد.

تجهیز کتابخانه مسجد روستای نیارق اردبیل

کارشناس آموزش و پژوهش تبلیغات اسلامی اردبیل از تجهیز کتابخانه مسجد روستای نیارق خبر داد.

بیش از یک هزار نفر عضو کتابخانه های کانون مساجد شهرستان میامی هستند

کارشناس امور فرهنگی هنری دبیرخانه کانون های مساجد استان سمنان، از عضویت یک هزار و۱۵۰ نفر در کتابخانه های کانونهای فرهنگی هنری شهرستان میامی خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -