اهدای کتاب به کتابخانه‌های شبستان مساجد شهرستان قدس

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قدس از اهدای کتاب به کتابخانه‌های شبستان مساجد شهرستان قدس خبر داد.

هاشمی در گفت‌وگو با ایکنا خبر داد:اعطای مجوز به هزار کتابخانه مساجد طی امسال/ اهدای ۱۷۰ هزار نسخه قرآن و کتاب به مساجد کشور

مدیر کل کتابخانه‌های ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور گفت: امسال بر اساس اعلام نیاز و آمادگی استان‌ها به هزار کتابخانه مخزن دار و عمومی مساجد مجوز فعالیت داده می‌شود.

وجود 102 کتابخانه فعال در مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی از وجود 102 کتابخانه فعال در مساجد آذربایجان غربی خبر داد.

بیش از۲۰کتابخانه کانون مساجد دردامغان فعالیت دارند

مسئول دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان از فعالیت ۲۳ کتابخانه در کانون های مساجد شهرستان دامغان خبرداد.

کتابهای ممنوعه از کتابخانه های مساجد مصر جمع آوری می شود

وزیر اوقاف مصر از جمع آوری کتابهای ممنوعه و افراطی از کتابخانه های مساجد این کشور خبر داد.

۱۶۶۵ نفر عضو کتابخانه های کانون مساجد شهرستان مهدیشهر هستند

مسئول دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان از عضویت یک هزار و ۶۶۵ نفر در کتابخانه های کانون مساجد شهرستان مهدیشهر خبرداد.

برگزاری مسابقات «کتابخوانی فصلی» در کانون های مساجد کشور

معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور از برگزاری مسابقات کتابخوانی فصلی در موضوعات عترت، سبک زندگی و انقلاب اسلامی برای عموم علاقه مندان و ویژه اعضای کانون های مساجد خبر داد.

تجهیز کتابخانه‌های شبستانی مساجد مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان از تجهیز کتابخانه های شبستانی مساجد در این شهرستان خبر داد.

کتابخانه های مساجد مازندران به اقلام كتابخانه اي تجهيز مي شوند

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران با اشاره به فعالیت ۳۴۱کتابخانه در مساجد این استان، گفت: کتابخانه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران به اقلام كتابخانه اي تجهيز مي شوند.

مساجد شهرستان رودبار به کتابخانه مجهز می شوند

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان از اجرای طرح نیازسنجی مساجد شهرستان رودبار خبر داد و گفت: مساجد این شهرستان به کتابخانه مجهز می‌شوند.

آموزش کتابداران افقی نو در کتابخانه های مساجد

آموزش تخصصی کتابداران کتابخانه‌های مساجد، نتایج بسیار درخشانی برای کتابخانه‌های مساجد رقم خواهد زد.

مجوز فعالیت کتابخانه کانون الهادی (علیه السلام) سرخه صادر شد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان، از صدور مجوز فعالیت کتابخانه کانون الهادی (علیه السلام) مسجد امام هادی (علیه السلام) شهرستان سرخه خبرداد.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -