مسابقه کتابخوانی همدلی وهمزبانی

با توجه به شعار سال ((دولت و ملت ، همدلی وهمزبانی)) مسابقه کتابخوانی با عنوان همدلی و همزبانی از کتاب عوامل همکاری واعتماد بین مردم وحکومت ازدیدگاه نهج البلاغه نوشته نماینده محترم ولی فقیه دراستان گیلان آیت ا... زین العابدین قربانی به مناسبت دهه کرامت بین کانونهای استان برگزار می گردد/

برگزاری مسابقه کتاب خوانی خورشید هشتم لرستان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان از برگزاری مسابقه کتاب خوانی خورشید هشتم در کانون های فرهنگی وهنری مساجد این استان خبرداد.

دوره آموزشی تخصصی کتابداران کتابخانه های مساجد در شهرکرد برگزار شد

دوره آموزشی تخصصی کتابداران کتابخانه های مساجد به منظور ارتقای سطح کیفی فعالیت کتابداران در زمینه های نرم افزاری، آشنایی و بهره گیری از بروزترین عملکرد در حوزه کتابخانه برگزار شد.

عضویت ثابت نزدیک به ۱۰ هزار نفر در کتابخانه های مساجد استان فارس

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از عضویت نزدیک به ۱۰ هزار نفر در کتابخانه های مساجد این استان خبر داد و گفت: تعداد ۳۹۰ کتابخانه در مساجد شهری و روستایی فارس مشغول فعالیت هستند و در اوقات فراغت تابستان خدمات ویژه ارائه می کنند.

بيش از 11 هزار کتابخانه فعال مساجد در کشور

در حال حاضر بيش از 20 هزار کانون فرهنگی و هنری درکشور بيش از 11 هزار کتابخانه فعال در حال خدمات رسانی هستند

۱۰ هزار منبع به كتابخانه هاي ديجيتال مساجد كشور اضافه مي شود

مديركل اداره كتابخانه هاي ستادعالي كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد كشور با اشاره به اينكه حدود ۱۰ هزار منبع به كتابخانه هاي ديجيتال تا پايان سال اضافه مي شود، گفت: بالغ بر ۸۰ درصد مراجعه كنندگان به كتابخانه هاي مساجد زير ۲۵ سال هستند.

برپایی نمایشگاه کتاب در کانون فرهنگی وهنری پیروان ولایت درح

مدیر کانون فرهنگی و هنری پیروان ولایت درح خراسان جنوبی از برگزاری نمایشگاه کتاب در این کانون خبر داد.

برگزاري مسابقه كتابخواني ويژه اوقات فراغت در كانون ژرفای اندیشه ساري

مديرمسئول كانون فرهنگي و هنري ژرفای اندیشه مسجد امام حسين(ع) شهرستان ساري از برگزاری مسابقات کتابخوانی در موضوعات مختلف برای عموم علاقه مندان به ویژه اعضای اين كانون همزمان با اجراي طرح اوقات فراغت خبر داد.

کانون های مساجد ظرفیتی بالا برای ترویج کتابخوانی در جامعه

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با اشاره به ظرفیت بالای کانون های مساجد در ترویج کتابخوانی در جامعه بر لزوم استفاده از ظرفیت این مجموعه تأکید کرد.

هاشمی در گفت‌وگو با ایکنا خبر داد:صدور مجوز فعالیت برای ۱۰۵۰ کتابخانه مساجد طی امسال/ استقبال روستانشینان از کتاب‌های دینی

مدیرکل کتابخانه‌های ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور گفت: امسال بر اساس اعلام نیاز استان‌ها برای ۱۰۵۰ کتابخانه عمومی مساجد مجوز فعالیت صادر می‌شود.

کاروان کتابخوانی سیّار روستایی، کانون های فرهنگی هنری ساوجبلاغ به روستای عباس آباد کوچک رسید

مسئول امور کانون های فرهنگی هنری مساجد اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ساوجبلاغ از راه اندازی کتابخانه سیار روستایی کانون های فرهنگی هنری در روستاهای شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.

فضای کتابخانه‌ای در ساخت مساجد نوساز ملایر لحاظ شود

معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار ملایر با بیان اینکه ملایر به برپایی سالانه ۲ نمایشگاه نیاز دارد، گفت: در طراحی مساجد نوساز فضایی برای کتابخانه در نظر گرفته شود.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -