کتابخوانی در خانه خدا

تا به حال به فضای مسجدتان فکر کرده‌اید؟ اینکه مثلا از فضاهای داخل یا اطراف آن‌چه استفاده‌ای می‌توان کرد؟

مسابقه كتابخواني در كانون گلزار شهدا تنكابن برگزار مي شود

مديرمسئول كانون فرهنگي و هنري گلزار شهدا شهرستان تنكابن از برگزاري مسابقه كتابخواني همزمان با اجراي طرح آسماني ها ويژه اوقات فراغت تابستان در اين كانون خبر داد.

توسعه کتابخانه کانون ها در مراکز صنعتی قابل تقدیر است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: برنامه های فرهنگی اجرا شده در مراکز صنعتی و توسعه کتابخانه کانون ها در مراکز صنعتی قابل تقدیر است.

تعداد اعضا کتابخانه کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی به ۴ هزار باب رسید

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون کتابخانه‌های کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی بیش از ۴ هزار عضو دارند.

توزیع 232 عنوان کتاب بین کتابخانه‌های حوزه دین اسلامشهر

مسئول فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر از توزیع 232 عنوان کتاب بین کتابخانه‌های حوزه دین این شهرستان خبر داد.

۷۰۰ طلبه و دانشجو از کتابخانه‌های مساجد تویسرکان بهره‌مند شدند

سرپرست تبلیغات اسلامی تویسرکان از فعالیت بیش از ۷۰۰ نفر عضو در کتابخانه‌های شبستان مساجد و حوزه دین این شهرستان خبر داد و افزود: این افراد جزء طلاب، دانشجویان و فعالین حوزه اجتماعی و قرآنی هستند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -