رویکرد اساسی کتابخانه های مساجد توسعه فرهنگ کتابخوانی است

مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های مساجد خراسان رضوی گفت: رویکرد اساسی کتابخانه های مساجد استان توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است.

فعالیت ۶۴۵ کتابخانه در کانون های مساجد آذربایجان شرقی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی از فعالیت ۲۴۵ باب کتابخانه و قرائتخانه عمومی مخزن دار و بیش از ۴۰۰ باب کتابخانه باز تحت پوشش دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی خبر داد.

کتابخانه های مساجد باید به پررونق ترین کانون ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه مبدل شود

مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه رویکرد اساسی کتابخانه های مساجد استان توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است،گفت: کتابخانه های مساجد باید به پررونق ترین کانون ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه مبدل شود.

پنج کتابدار فعال کانون‌های مساجد خراسان جنوبی تجلیل شدند

پنج کتابدار فعال کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی طی مراسمی با حضور مسئولانی کشوری و استانی در بیرجند تجلیل شدند.

توزیع بیش از هزار جلد کتاب در کانون های مساجد خراسان شمالی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان از توزیع بیش از هزار جلد کتاب با محوریت «نماز و مسجد» به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در بین کانون های فرهنگی و هنری مساجد خبر داد.

كتابخانه كانون فرهنگي هنري آل طه كياسر افتتاح مي شود

كتابخانه كانون فرهنگي هنري آل طه كياسر، ظهر امروز با حضور مسئولان به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني با هزار جلد كتاب، افتتاح مي شود.

پنج کتابدار فعال کانون‌های مساجد خراسان جنوبی تجلیل شدند

پنج کتابدار فعال کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی طی مراسمی با حضور مسئولانی کشوری و استانی در بیرجند تجلیل شدند.

اسلام پرچمدار فرهنگ مطالعه/ احیای فرهنگ کتابخوانی نیازمند عزم ملی است

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان جنوبی گفت: اسلام، پرچمدار فرهنگ مطالعه است و قرآن و پیامبر(صلی الله علیه وآله وسلم) تاکیدات فراوانی بر روی اهمیت مطالعه دارند.

مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب از کتاب پژوهشی نو درباره قرآن و علوم قرآنی

به مناسبت هفته کتاب ،مسابقه کتابخوانی با عنوان اسماء قرآنی ازفصل اول کتاب پژوهشی نو درباره قرآن و علوم قرآنی نوشته آیت ا... قربانی نماینده محترم ولی فقیه دراستان گیلان بین کانونهای مساجد گیلان برگزار می گردد.

بازدید از کتابخانه کانون تخصصی فرهنگی هنری انصارالمهدی

به مناسبت هفته کتاب، کتابخانه کانون تخصصی انصارالمهدی مورد بازدید  و همچنین کتابدار این کتابخانه مورد تقدیر قرار گرفت.

کتابخانه کانون های مساجد میراث دار فرهنگ کتابخوانی/۳۷۰هزار جلد کتاب در کانون های مساجد کردستان

دنیای بزرگ و شگفت انگیز کتاب و کتابخوانی به گروه و یا فرد خاصی تعلق ندارد و در این میان کتابخانه های کانون های مساجد ظرفیت عظیمی در ترویج فرهنگ کتابخوانی به شمار می رود.

اعطاء مجوز کتابخانه به 26 کانون فرهنگی هنری مسجد در استان کرمان

 سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان با اشاره به برنامه های هفته کتاب از اعطاء ۲۶ مجوز کتابخانه به تعدادی از کانون های استان خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -