مسابقه كتابخواني «تاريخ سياسي معاصر ايران» در كانون سروش آمل برگزار مي شود

مديرمسئول كانون فرهنگي هنري سروش آمل از برگزاري مسابقه كتابخواني «تاريخ سياسي معاصر ايران» ويژه دهه فجر در اين كانون خبر داد.

مسابقه کتابخوانی «در سایه‌سار کتاب» برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی «در سایه سار کتاب» برگرفته از کتاب دختر پیامبر (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌و‌سلم) ویژه عموم افراد جامعه برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقه کتابخوانی از راهبردهاي رهبری درباره فريضه امر به معروف در مازندران

مسئول ستاد هماهنگي و نظارت بر كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد مازندران از برگزاري مسابقه بزرگ پيامكي کتابخوانی از راهبردهاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) درباره فريضه امر به معروف و نهي از منكر در استان خبر داد.

شرکت ۲۴ کانون فرهنگی و هنری خراسان شمالی در جشنواره ملی دوستدار کتاب

۲۴ کانون فرهنگی و هنری مساجد روستایی خراسان شمالی با ارسال طرح های ابتکاری در حوزه کتاب و کتابخوانی در دومین دوره جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» شرکت کردند.

۹۱ کتابدار استان اردبیل در مسابقه کتابخوانی «نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور» شرکت کردند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: پاسخ نامه ۹۱ کتابدار شرکت کننده در مسابقه کتابخوانی «نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور» ارسال شد.

کتابدارن نمونه کتابخانه های مساجد همدان تجلیل شدند /فعالیت ۲۸۵ کتابخانه مسجدی در همدان

مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: در جوار مساجد استان همدان در حال حاضر ۲۸۵ کتابخانه مسجد با ۲۴۰ کتابدار و همچنین ۱۹۱ کتابخانه باز در حال فعالیت در شبستان مساجد هستند.

کتابداران مساجد خیرین مساجد هستند

مدیرکل کتابخانه های مساجد استان همدان گفت: کتابداران مساجد بدون هیچ چشم داشتی و با روحیه و انگیزه بالا در کتابخانه ها در جهت توسعه فرهنگ کتابخوانی در جامعه تلاش می کنند.

55 باب کانون فرهنگی هنری مساجد، کتابخانه مخزن‌دار دارند

مسئول دبیرخانه کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: 55 باب کانون فرهنگی هنری مساجد، کتابخانه مخزن‌دار دارند.

اعطاء مجوز به ۱۰ باب کتابخانه مساجد در استان زنجان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان از اعطاء مجوز به ۱۰ باب کتابخانه کانون فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان خبر داد.

حضورفعال دبیرخانه کانونهای مساجد همدان در نمایشگاه کتاب/کتاب بخوان، جایزه بگیر

دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان با ایجاد غرفه در نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان همدان برنامه های متنوع و شادی ویژه کودکان و نوجوانان و همچنین معرفی فعالیت های کانونهای مساجد برای بازدید کنندگان دارد.

فعالیت٣٠٠ کتابخانه تحت پوشش کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سطح استان همدان

فاضل عبادی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از فعالیت٣٠٠ کتابخانه تحت پوشش کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سطح استان خبر داد.

اعضاي كانون هاي مساجد مازندران در مسابقه کتابخوانی «دختر پیامبر(ص)» شركت مي كنند

مسئول ستادهماهنگي و نظارت بركانون هاي مساجد مازندران گفت: اعضاي كانون هاي مساجد اين استان در مسابقه کتابخوانی در سایه سار کتاب از کتاب «دختر پیامبر(ص)» به ميزباني دبيرخانه كانون هاي مساجد خراسان جنوبي حضوري فعال خواهند داشت.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -