برگزيدگان مسابقه كتابخواني «قرآن كتاب انقلاب» كانون هاي مساجد مازندران معرفي شدند

برگزيدگان مسابقه كتابخواني ويژه دهه مبارك فجر با عنوان «قرآن كتاب انقلاب» ويژه كاركنان و اعضاي كانون هاي فرهنگي هنري مساجد مازندران معرفي شدند.

توزیع تجهیزات کتابخانه ایی بین کتابخانه های مساجد لرستان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان از توزیع تجهیزات کتابخانه ای بین ۳۱ کتابخانه مساجد این استان خبرداد.

اعطای تجهیزات کتابخانه ای مشارکتی ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد

به گزارش روابط عمومی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد، با توجه به درخواست مکرر کتابخانه ها و کانون های مساجد استان یزد در خصوص تجهیزات کتابخانه ای، شرایط خرید تجهیزات کتابخانه ای به صورت مشارکتی( 50 درصد) به صورت محدود« ویژه کتابخانه های مجوز» توسط دبیرخانه کانون های مساجد یزد اعلام شد.

افتتاح و راه اندازی ۲ کتابخانه در کانون فرهنگی هنری مساجد روستایی استان البرز

عضو کمیته مساجد دهه فجر استان البرز با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از تجهیز و افتتاح ۲ کتابخانه کانون فرهنگی هنری مسجد خبر داد.

در کانون فرهنگی هنری وحدت؛ کتابخانه شهدای ورچه خمین افتتاح شد

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی کتابخانه شهدای ورچه مسجد جامع روستای ورچه از توابع شهرستان خمین افتتاح شد.

آغاز ارسال ۵۰۰ میلیون تومان کتاب به هزار روستای دوستدار کتاب

۵۰۰۰ عنوان کتاب در قالب ۱۰۰ هزار جلد و به ارزش ریالی ۵۰۰ میلیون تومان به ۱۰۰۰ روستای دوستدار کتاب در کشور ارسال می‌شود.

درطول دهه فجر؛ ۲۰ کتابخانه در مساجد گیلان راه اندازی شد

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد گیلان از راه اندازی ۲۰ کتابخانه در مساجد استان در طول ایام الله دهه فجر و تجهیز برخی کتابخانه‎های منتخب خبر داد.

کتابخانه های مساجد تهران تجهیز می شوند

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی کتابخانه های مساجد استان تهران به امکانات کتابخانه ای مجهز می شوند.

مساجد پاسدار انقلاب هستند/بازدید از ۵۲۲ کانون فرهنگی و کتابخانه مساجد

معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مساجد را پاسدار انقلاب و دفاع از ارزش های اسلامی برشمرد و از بازدید، پایش و پالایش ۵۲۲ کتابخانه و کانون فرهنگی هنری در استان خبر داد.

تجهیزات کتابخانه‌ای در ۱۶ کانون فرهنگی هنری مساجد قم توزیع می‌شود

به همت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم، تجهیزات کتابخانه‌ای شامل میز، قفسه و صندلی در ۱۶ کانون فرهنگی هنری مساجد در ایام دهه فجر تا سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد توزیع می‌شود.

نمايشگاه كتاب به مناسبت دهه فجر دركانون پیامبر اعظم (ص) تنكابن برپامي شود

نمايشگاه عرضه كتاب و عكس با موضوع انقلاب اسلامي به مناسبت بزرگداشت دهه مبارك فجر در كانون فرهنگي هنري پیامبر اعظم (ص) روستای طیب محله شهرستان تنكابن برپا مي شود.

لو رفتن کتابخانه انقلابی مسجد زاویه/شهادت علی قره شیخ لو

بدون چون و چرا درب ماشین را باز کرده و سوار شدم راننده مات و مبهوت مانده بود رنگ از چهره ام پریده بود نفس نفس می ­زدم فقط گفتم حرکت کن راننده بیچاره حرکت کرد گفت چی شده گفتم مأموران دنبالم کردند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -