۳۴ کانون و ۱۶ کتابخانه فیروزآباد بازدید شدند/ نظارت و بازدید از همه کانون های مساجد فارس در سال ۹۵

سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد فارس از بازدید ۳۴ کانون و ۱۶ کتابخانه فیروزآباد خبر داد و گفت: با حضور کارشناسان دبیرخانه نظارت و بازدید از همه کانون های مساجد فارس در سال ۹۵ انجام می شود.

37کانون و هفت کتابخانه شهرستان فراشبند بازدید شد

همزمان با سفر گروه نظارت دبیرخانه کانون های مساجد فارس به فراشبند نشست هم اندیشی کانون های مساجد این شهرستان در دفتر امام جمعه برگزار و 37کانون و هفت کتابخانه نیز بازدید شدند.

برگزاري مسابقه كتابخواني «زندگي به سبك روح الله» در كانون اخلاص

مديرمسئول كانون فرهنگي هنري اخلاص شهرستان قائمشهر از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه ارتحال امام خميني(رحمت الله عليه) از کتاب زندگی به سبک روح الله  در اين كانون خبر داد.

۳۵ کتابدار کانون مساجد استان اردبیل برنده مسابقه کتابخوانی نظام نامه کتابخانه های مساجد کشور شد

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ۳۵ کتابدار کانون مساجد استان اردبیل از بین ۱۳۲ شرکت کننده به عنوان برنده مسابقه کتابخوانی نظام نامه کتابخانه های مساجد کشور اعلام شد.

آموزش تخصصی کتابداران مساجد گیلان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان از برگزاری دوره آموزش کتابداران استان خبر داد

اردوی فرهنگی یکروزه به نمایشگاه کتاب فرصت تبیین باور به جایگاه کتاب و کتابخوانی

مدیر کتابخانه فرهنگی، هنری و تخصصی مسجد استان البرز در حصارک پایین کرج، از اردوی فرهنگی بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب که هرساله با همت این کانون برگزار می شود، به عنوان یک فرصت برای تبیین فرهنگ کتابخوانی یاد کرد.

گروه نظارتی استان فارس از 15 کتابخانه و 51 کانون در مساجد شهرستان نی ریز بازدید کردند

گروه نظارتی استان فارس با حضور رضا باقری، سرپرست و کارشناسان دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس از 15 کتابخانه و 51 کانون فرهنگی و هنری مساجد شهرستان نی ریز بازدید کردند.

برگزاري مسابقه كتابخواني با محوريت خانواده اسلامي در كانون سجاديه آمل

مديرمسئول كانون فرهنگي هنري سجاديه شهرستان آمل با اشاره به اينكه اولين دوره مسابقه كتابخواني با محوريت خانواده اسلامي دراين كانون درحال برگزاري است، گفت: برگزيدگان اين مسابقه ۱۵رمضان همزمان با ولادت امام حسن مجتبي(ع) اعلام مي شوند.

کتاب «سنگرها و کبوترها» به همت مدیر کانون نورالشهدا مسجد امیرالمومنین علی (ع) روستای علویه جهرم منتشر شد

همزمان با حلول ماه مبارک شعبان کتاب «سنگرها و کبوترها» روایتی از شهدای روستای علویه شهرستان جهرم در جنوب فارس به همت مدیر کانون نورالشهدا مسجد امیرالمومنین علی (علیه السلام) این روستا روانه بازار کتاب شد.

حضور کتابخانه «فاطمه ها» در نمایشگاه کتاب تهران

فعالیت های کتابخانه «فاطمه ها» در نمایشگاه کتاب تهران برای بازدید کنندگان از این نمایشگاه اطلاع رسانی می شود.

12 کتابخانه و 25 کانون فرهنگی و هنری مساجد شهرستان سروستان بازدید شدند

برنامه نظارت و بازدید از 12 کتابخانه و 25 کانون فرهنگی و هنری مساجد شهرستان سروستان با حضور رضا باقری، سرپرست و کارشناسان دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس اجرا شد.

كتابخانه كانون امام زين العابدين(ع) اسلام ده افتتاح مي شود

مديرمسئول كانون فرهنگي هنري امام زين العابدين(ع) روستاي اسلام ده ساري از آغازبكار رسمي كتابخانه اين كانون ۲۱ارديبهشت ماه به مناسبت ولادت امام حسين(ع) و روز پاسدار با حضور مديركل فرهنگ و ارشاداسلامي مازندران خبرداد
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -