شرکت فعالان کانون های مساجد آذربایجان شرقی در باشگاه کتابخوانی

فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی در دوره آموزشی باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان شرکت کردند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی آیه های غدیر در قزوین

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از برگزاری مسابقه کتابخوانی آیه های غدیر توسط دبیرخانه کانون های مساجد قزوین خبر داد.    

۸۶۰کتابخانه عمومی وقفی و ۵۰۰ هزار جلد کتاب وقفی در ایران

مدیر کل فرهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف از وجود ۸۶۰ کتابخانه عمومی وقفی و ۵۰۰ هزار جلد کتاب وقفی در ایران خبر داد.

فعالين كتابخانه اي كانون شهيد گرائيلي خرماكلا در جشنواره «يار مهربان» تجليل شدند

اعضاي فعال كتابخانه كانون فرهنگي هنري شهيد گرائيلي روستاي خرماكلا شهرستان قائمشهر همزمان با دهه ولايت در جشنواره«يارمهربان» معرفي و مورد تجليل قرار گرفتند.

گسترش سیره ائمه اطهار(ع) با کتابخانه مساجد میسر می شود

یکی از مولفین، گسترش سیره ائمه اطهار(علیهم السلام) را با رونق هر چه بیشتر کتابخانه مساجد در جامعه و بین اقشار مختلف مردم، میسر دانست.

کتابدار کانون فرهنگی و هنری جندالله منتخب طرح اوقات فراغت مساجد آمل شد

مرضیه شیرزاد، در اختتامیه کلاس های اوقات فراغت شهرستان آمل به عنوان کتابدار نمونه کانون فرهنگی و هنری جندالله این شهرستان، مورد تقدیر قرار گرفت که مدیریت، عامل منتخب شناخته شدن بوده است.

جشنواره «يارمهربان» در کتابخانه کانون شهید گرائیلی قائمشهر برگزار مي شود

مدیرمسئول کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی روستای خرماکلا شهرستان قائمشهر از برگزاري جشنواره «يارمهربان» امروز25شهريوراز ساعت16درسالن اجتماعات مجتمع فرهنگي شهداي خرماكلا خبر داد.

تالیف دو کتاب به همت امام جماعت کانون فرهنگی و هنری سفینه النجاه مشک آباد جویبار

دو کتاب به همت امام جماعت کانون فرهنگی و هنری سفینه النجاه ایزدخیل مشک آباد جویبار در تیراژ هر کدام هزار جلد ویژه جوانان و نوجوانان و روحانیت، تالیف و روانه بازار شد.

کتابخانه مساجد در مقابله با تهاجم فرهنگی نقش مهمی دارند

کتابخانه های مساجد در افزایش سهم مطالعه جامعه و غنی سازی فرهنگ، بسیار موثر هستند و همچنین می طلبد که در مقابله با تهاجم فرهنگی به نقش آنها، توجه لازم صورت گیرد.

مسابقه کتابخوانی ‌«عفاف و حجاب از دیدگاه نوروبیولوژی» در خراسان جنوبی برگزار می شود

مدیر کانون تخصصی عفاف و حجاب خراسان جنوبی از برگزاری مسابقه کتابخوانی «عفاف و حجاب از دیدگاه نوروبیولوژی» ویژه رابطان منطقه ای کانونهای فرهنگی هنری استان خبر داد.

به همت کانون انصارالحسین(ع) بیرجند؛ مسابقه کتابخوانی ‌«نور ولایت» در بیرجند برگزار می شود

مدیر کانون انصارالحسین(علیه السلام) بیرجند از برگزاری مسابقه کتابخوانی «نور ولایت» به مناسبت ایام دهه امامت و ولایت در بیرجند خبر داد.

۴۰ میلیارد ریال کتاب در بین کتابخانه های مساجد کشور توزیع می شود

دبیرستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در جمع خبرنگاران اصفهان گفت: امسال در راستای حمایت از کانون های مساجد ۴۰ میلیارد ریال کتاب در بین کتابخانه های عمومی مساجد کشور توزیع می شود.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -