دوره آموزشی کتابداران مساجد چادگان برگزار می شود

دوره آموزشی کتابداران و مسئولان کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان چادگان از (۳۱ فروردین) به مدت ۵ هفته برگزار می شود.

کتابخانه ها و کانون های مزین به نام امام محمدتقی(ع) در ولادت آن حضرت، مروج سیره جوادالائمه

کتابخانه ها و کانون های فرهنگی و هنری مزین به نام امام جواد(علیه اسلام) در ولادت پر خیر و برکت آن حضرت، مروج سیره این امام همام هستند.  

کتابخانه های مساجد براساس نیاز مخاطبین، کتاب تهیه کنند

مولف ۴۰ عنوان کتاب گفت: کتابخانه های مساجد براساس نیاز و سطح سنی و درسی مخاطبین، کتاب تهیه کنند.

تالیفات امام جماعت کانون شهید گمنام بهزادکلا روانه بازار نشر می شود

کتاب های جاذبه و دافعه حجاب و جاذبه و دافعه گناه به همت امام جماعت کانون فرهنگی و هنری شهید گمنام بهزادکلا نکا، اردیبهشت سال جاری، روانه بازار نشر می شوند.  

فعالیت ۵۶۰ کتابخانه در مساجد سیستان و بلوچستان

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری سیستان‌وبلوچستان گفت: در حال حاضر، ۵۶۰ کتابخانه در سطح مساجد استان فعالیت دارند که از این تعداد، ۱۱۰ باب کتابخانه مخزن‌دار و ۴۵۰ کتابخانه نیز دارای سیستم باز هستند.

لزوم استفاده بهینه از ظرفیت کتابخانه مساجد در تحقق شعار سال

کتابخانه های مساجد در تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری(دامت برکاته) به «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» نامگذاری شده است، نقش مهم و انکارناپذیر دارند که باید از این ظرفیت، نهایت استفاده بهینه را نمود.

اهدای 175 میلیون ریال تجهیزات به کانون های مساجد قزوین

          مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از اهدای 175 میلیون ریال تجهیزات در سال جاری به کانون های جدیدالتأسیس استان خبر داد.          

در خراسان جنوبی:برگزاری مسابقه کتابخوانی اعتکاف نیکان در ۱۰ کانون فرهنگی هنری روستایی

همزمان با ایام اعتکاف مسابقه کتابخوانی تحت عنوان اعتکاف نیکان در سطح ۱۰ کانون فرهنگی و هنری روستایی بیرجند برگزار شد.
۱
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -