کتابخانه مساجد، پلی جهت توسعه و پیشرفت فرهنگ کشور است

کتابخانه مساجد با جذب علاقه مندان به فرهنگ کتابخوانی، پلی جهت توسعه و پیشرفت بیشتر را برای کشور به ارمغان دارد.  

کتابخانه کانون جندالله آمل، پاتوقی برای علاقه مندان فرهنگ کتابخوانی است

کتابخانه کانون جندالله آمل، پاتوقی برای علاقه مندان فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است که مدیر آن در سال گذشته به جشنواره برترین های مساجد کشور، معرفی و تجلیل شد.

۱۰۰ میلیون ریال تجهیزات کتابخانه ای در کانون های مساجد خراسان رضوی توزیع شد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از توزیع ۱۰۰ میلیون ریال تجهیزات کتابخانه ای در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.

مساجد و کتابخانه های مساجد به عنوان پایگاه های اجتماعی در مشارکت مردم در انتخابات نقش مهمی دارند

فرماندار سوادکوه گفت: مساجد، کانون و کتابخانه های مساجد به عنوان پایگاه های اجتماعی و نهادهای فرهنگی با فراخوان عمومی و توجیه مردم به دور از حاشیه، جانبداری و له یا علیه شخصی در تشویق و مشارکت به شرکت در انتخابات، نقش مهمی دارند.  

برگزاری نشست کتابخوان در کانون های مساجد مازندران/ بانک اطلاعات هنرمندان مسجدی تدوین می شود

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از برگزاری نشست کتابخوان در کانون های مساجد استان خبر داد و گفت: این نشست در جلسات شورای اداری دبیرخانه مساجد استان نیز با معرفی یک کتاب از سوی یک کارشناس برگزار خواهد شد.

توزیع تجهیزات کتابخانه ای به کانونهای فرهنگی و هنری مساجد همدان/افزایش فرهنگ مطالعه کاهش ناهنجاری های اجتماعی

مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، از توزیع تجهیزات کتابخانه ای همزمان با شب نیمه شعبان در کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان خبر داد.

کتابخانه های کانون های مساجد مازندران به مناسبت نیمه شعبان تجهیز شدند

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران از تجهیز کتابخانه های کانون های مساجد استان به مناسبت نیمه شعبان و در در راستای ترویج فرهنگ مهدویت خبر داد.  

برگزاری مسابقه مهدویت به همت کتابخانه کانون شهدای جمنان قائم شهر

مسابقه مهدویت به همت کتابخانه کانون فرهنگی و هنری شهدای جمنان قائم شهر با برنامه های جنبی نظیر دلنوشته به قائم آل محمد(عج) و برپائی نمایشگاه برگزار می شود.

عضویت بیش از ۳۱ هزار نفر در کانون‌های مساجد دارای کتابخانه ویژه

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان با بیان اینکه ۳۱ هزار و ۲۱۴ نفر عضو کانون های مساجد دارای کتابخانه ویژه هستند، گفت: ۱۰ هزار و ۲۱۴ نفر از این اعضا عضو ثابت این کتابخانه ها است.

۶۸ کتابخانه مجوزدار ویژه در کانون های مساجد کردستان فعالیت می کنند

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از فعالیت ۶۸ کتابخانه مجوزدار ویژه در سطح کانون های مساجد استان خبر داد و گفت: بیش از ۱۵۸ هزار جلد کتاب در این کتابخانه ها وجود دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:کتابخانه‌های مساجد روستایی در اردبیل تقویت می‌شوند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: با هدف نشر آگاهی و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی کتابخانه‌های مساجد روستایی استان تقویت می‌شوند.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین نهاد کتابخانه‌ها و کانون فرهنگی مساجد

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و ستاد عالی کانون فرهنگی مساجد تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -