به مناسبت گرامیداشت ۱۹ مهرماه؛۲۰ کتابخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بیله سوار تجهیز شد

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: ۲۰ کتابخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بیله سوار به مناسبت گرامیداشت ۱۹ مهرماه تجهیز شد.

134 کانون فرهنگی مساجد در قم مجهز به کتابخانه هستند

مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم با اشاره به اینکه 134 کانون‌ مساجد استان قم مجهز به کتابخانه هستند، گفت: در این کانون‌ها اعتباری بیش از 62 میلیون تومان در راستای کتاب و کتاب‌خوانی هزینه شده است.

تجهیز کتابخانه های مساجد قم با 627 میلیون ریال اعتبار

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد قم با اشاره به این که 280 مورد از کانون های مساجد استان مجهز به کتابخانه است، گفت: در ایام اوقات فراغت سال جاری، 627 میلیون ریال برای تجهیز کتابخانه های کانون های مساجد قم هزینه شد.

صحیفه سجادیه از کتابخانه به مدارس و خانه ها راه پیدا کند

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: کتاب ارزشمند و توحیدی صحیفه سجادیه باید از کتابخانه ها به خانه ها راه پیدا کرده و در مدرسه ها نیز تدریس شود.

فرهنگ مطالعه با استفاده از ظرفیت ائمه جمعه مساجد ترویج یابد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان بر لزوم تبلیغ و ترویج فرهنگ مطالعه با استفاده از ظرفیت ائمه جمعه مساجد تاکید و آن را موثر برشمرد.

پیشرفت ۸۰ درصدی ساخت دو کتابخانه مساجد در بجنورد

دو کتابخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان بجنورد که با حمایت های مردمی در حال ساخت است، ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بازدید مدیرکل کتابخانه های ستادعالی از کتابخانه های مساجد خراسان شمالی

مدیرکل کتابخانه های ستادعالی کانون های مساجد کشور از فعالیت های کتابخوانی و کتابخانه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی بازدید کرد.

به مناسبت ۱۹ مهر؛تجهیز ۱۹ کانون فرهنگی و هنری روستایی با کاروان «مهر ولایت »

کاروان «مهر ولایت» در قالب تجهیزات فرهنگی و اقلام کتابخانه ای صبح امروز ۱۹ مهر، همزمان با سالروز سفر تاریخی و پر برکت رهبر معظم انقلاب به استان خراسان شمالی، راهی ۱۹ کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهری و روستایی شد.

افتتاح کانون، کتابخانه و خانه نور مساجد در کرمانشاه

همزمان با ۱۹ مهر سالروز بیانات مقام معظم رهبری در خصوص کانون های فرهنگی هنری مساجد، خانه نور مسجد آقایانی به افتتاح رسید.

کتابخانه های کانون های مساجد به کتاب های مورد نیاز تجهیز شدند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از توزیع ۳ هزار و ۶۷۵ جلد کتاب در سطح کتابخانه های مخزن دار کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.

به مناسبت سالروز سفر رهبری به خراسان شمالی؛«کاروان مهر» راهی کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی می شود

همزمان با سالروز سفر رهبری به خراسان شمالی، «کاروان مهر» در قالب تجهیزات کتابخانه ای راهی کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی می شود.

گزارشی از کتابخانه مساجد/ «کاروان مهر» حرکتی به سمت آشتی مردم با کتاب

دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با راه اندازی ۳۵۰ باب کانون فرهنگی و هنری، اقدام به اجرای برنامه های مختلف مذهبی کرده که بخشی از آن در ۱۸۰ باب کتابخانه کانون های مساجد اجرایی می شود.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -