اجرای طرح «حال خوش خواندن» در کتابخانه های مساجد مازندران

سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان مازندران گفت: طرح «حال خوش خواندن» در چهل سالگی انقلاب اسلامی با هدف تجهیز کتابخانه های مساجد استان فردادوشنبه ۲۸آبان ماه از کانون فرهنگی هنری شهدای مهدیه بهشهر آغاز می شود.

معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های مساجد : ۲۵۰ هزار جلد کتاب به سراسر کشور ارسال شد

معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: در هفته کتاب امسال حدود ۲۵۰ هزار جلد کتاب از سوی این ستاد به هفته کتاب و کتابخوانی در سراسر کشور ارسال شد.

اعزام کاروان فرهنگی «حال خوش خواندن» با رمز «لبیک یا مهدی (عج)»

آیین بدرقه کاروان فرهنگی حال خوش خواندن امروز با رمز لبیک یا مهدی در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد.

از سوی ستاد عالی کانون های مساجد کشور؛ آیین بدرقه ۴۰ کاروان فرهنگی در حرم امام راحل برگزار می‌شود

کاروان فرهنگی «حال خوش خواندن» شامل ۴۰ محموله فرهنگی که حامل ۲۵۰ هزار جلد کتاب هستند امروز از حرم امام به ۴۰ نقطه کشور ارسال می‌شود.

لیست کتابهای ارسالی آبان 97

گزارش لیست کتابهای ارسالی به استانها در آبان 1397

دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب: هفته کتاب جمهوری اسلامی در کاشان افتتاح می شود

حسینی پور با اشاره به شرکت بیش از ۶۰ سازمان و نهاد در ستاد اجرایی هفته کتاب گفت: کتاب را فصل وحدت بین اقوام و ادیان در جغرافیای گسترده ایران تلقی کنیم.

٤٠ کاروان کتاب به مساجد اعزام می شوند/ پیش‌بینی ٣٧٤ برنامه متنوع برای هفته کتاب

سرپرست معاونت فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور ضمن تشریح ویژه برنامه‌های این ستاد برای هفته کتاب ازاعزام ٤٠ کاروان کتاب به مساجد کشور خبر داد.

تشریح برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در کانون های مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد .

سرپرست ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد ضمن گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی، برنامه های این هفته در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان را تشریح کرد.

برگزاری دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان .

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، با برشمردن برنامه های هفته کتاب، از برگزاری دوره های آموزشی ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبرداد.

ویژه برنامه های هفته کتاب دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان اعلام شد .

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استا کرمان با اشاره به ویژه برنامه های هفته کتاب، گفت: هدف از برگزاری برنامه های هفته کتاب، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان اعضای کانون های فرهنگی هنری و بصیرت افزایی در این زمینه است.

فعالیت 133 کتابخانه شهری و روستایی در کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی

مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون‌های فرهنگی‌ ـ هنری آذربایجان‌غربی از فعالیت 133 کتابخانه در کانون‌های مساجد استان خبر داد و گفت: از این تعداد 91 کتابخانه شهری و 42 کتابخانه روستایی است و در هر کدام از کتابخانه‌ها نیز به‌طور میانگین یک‌هزار جلد کتاب وجود دارد.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی؛ ترویج فرهنگ مطالعه از رسالت های کانون های مساجد است / وجود ۱۲۲۰ کتابخانه در مساجد خراسان رضوی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۱۲۲۰ کتابخانه مخرن دار در کانون های مساجد استان وجود دارد، گفت:توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه از رسالت های کانون های فرهنگی هنری مساجد است.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۳ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۸۴۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۴ کتابخانه شهری و ۲۸۴۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۷۰۳۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۵۰۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۳ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۷ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -