٤٠ کاروان کتاب به مساجد اعزام می شوند/ پیش‌بینی ٣٧٤ برنامه متنوع برای هفته کتاب

سرپرست معاونت فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور ضمن تشریح ویژه برنامه‌های این ستاد برای هفته کتاب ازاعزام ٤٠ کاروان کتاب به مساجد کشور خبر داد.

تشریح برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در کانون های مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد .

سرپرست ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد ضمن گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی، برنامه های این هفته در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان را تشریح کرد.

برگزاری دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان .

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، با برشمردن برنامه های هفته کتاب، از برگزاری دوره های آموزشی ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبرداد.

ویژه برنامه های هفته کتاب دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان اعلام شد .

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استا کرمان با اشاره به ویژه برنامه های هفته کتاب، گفت: هدف از برگزاری برنامه های هفته کتاب، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان اعضای کانون های فرهنگی هنری و بصیرت افزایی در این زمینه است.

فعالیت 133 کتابخانه شهری و روستایی در کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی

مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون‌های فرهنگی‌ ـ هنری آذربایجان‌غربی از فعالیت 133 کتابخانه در کانون‌های مساجد استان خبر داد و گفت: از این تعداد 91 کتابخانه شهری و 42 کتابخانه روستایی است و در هر کدام از کتابخانه‌ها نیز به‌طور میانگین یک‌هزار جلد کتاب وجود دارد.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی؛ ترویج فرهنگ مطالعه از رسالت های کانون های مساجد است / وجود ۱۲۲۰ کتابخانه در مساجد خراسان رضوی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۱۲۲۰ کتابخانه مخرن دار در کانون های مساجد استان وجود دارد، گفت:توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه از رسالت های کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

نام روزهای بیست ششمین دوره هفته کتاب اعلام شد

دبیرخانه بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی نام روزهای این رویداد فرهنگی را اعلام کرد.

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛ اعلام دستاوردهای کتابخانه های مساجد استان البرز

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در البرز خبر داد و گفت: دستاوردهای کتابخانه های عمومی کانون های فرهنگی مساجد سطح استان البرز اعلام می شود.

اعلام برنامه های «هفته کتاب» کتابخانه های مساجد استان چهارمحال و بختیاری

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با آغاز «هفته کتاب» بیش از ۲۰ عنوان برنامه در کانون های فرهنگی هنری مساجد سطح استان برگزار می شود.

ویژه برنامه هفته کتاب در کتابخانه های مساجد استان اردبیل برگزار می شود / مسجد بهترین مکان برای فراگیر شدن مطالعه در جامعه

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ویژه برنامه هفته کتاب با همکاری دستگاه های فرهنگی استان در کتابخانه های مساجد برگزار می شود.

۴۲ عنوان ویژه برنامه از سوی کانون های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان در هفته کتاب اجرایی می شود

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: ۴۲ عنوان ویژه برنامه از سوی کانون های فرهنگی و هنری استان در هفته کتاب اجرایی می شود.

حمایت کتابخانه های عمومی از کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد

کارشناس منطقه ویژه کانون های مساجد بروجرد، از برگزاری طرح های مشارکتی کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد و کتابخانه های عمومی این شهرستان خبرداد و گفت: این طرح با حمایت از کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.
تا این لحظه تعداد ۶۵۵۷ کتابدار از ۷۳۰۴ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۷۲۶۳۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۴ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۵ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۵۴ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۷۰ کتابخانه شهری و ۲۸۳۴ کتابخانه روستایی است و ۷۳۳۷۰۶ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۰۸۸۹۴ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۸ کتابخانه شهری و ۳۱۱۹ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۴۷۸۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -