نام روزهای بیست ششمین دوره هفته کتاب اعلام شد

دبیرخانه بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی نام روزهای این رویداد فرهنگی را اعلام کرد.

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛ اعلام دستاوردهای کتابخانه های مساجد استان البرز

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در البرز خبر داد و گفت: دستاوردهای کتابخانه های عمومی کانون های فرهنگی مساجد سطح استان البرز اعلام می شود.

اعلام برنامه های «هفته کتاب» کتابخانه های مساجد استان چهارمحال و بختیاری

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با آغاز «هفته کتاب» بیش از ۲۰ عنوان برنامه در کانون های فرهنگی هنری مساجد سطح استان برگزار می شود.

ویژه برنامه هفته کتاب در کتابخانه های مساجد استان اردبیل برگزار می شود / مسجد بهترین مکان برای فراگیر شدن مطالعه در جامعه

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ویژه برنامه هفته کتاب با همکاری دستگاه های فرهنگی استان در کتابخانه های مساجد برگزار می شود.

۴۲ عنوان ویژه برنامه از سوی کانون های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان در هفته کتاب اجرایی می شود

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: ۴۲ عنوان ویژه برنامه از سوی کانون های فرهنگی و هنری استان در هفته کتاب اجرایی می شود.

حمایت کتابخانه های عمومی از کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد

کارشناس منطقه ویژه کانون های مساجد بروجرد، از برگزاری طرح های مشارکتی کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد و کتابخانه های عمومی این شهرستان خبرداد و گفت: این طرح با حمایت از کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.

دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد اعلام کرد : فعالیت ١٤ هزار کتابخانه در مساجد کشور

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: حدود ١٤ هزار کتابخانه در مساجد سراسر کشور فعالیت می‌کنند که بخشی از آنها کتابخانه باز و برخی مخزن‌دار هستند.

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی/ ارائه بسته حمایتی کتابخانه‌های مساجد استان اصفهان/لزوم گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از ارائه بسته حمایتی این دبیرخانه به کتابخانه های مساجد استان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد. این بسته شامل ۷ سرفصل مجزاست.

تجهیز و تکمیل کتابخانه‌های مساجد لردگان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لردگان از تجهیز و تکمیل کتابخانه‌های مساجد این شهرستان خبر داد.

۱۵ هزار نفر در کتابخانه‌های مساجد گیلان عضو هستند.

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان گفت: ۱۵ هزار نوجوان و جوان گیلانی عضو کتابخانه‌های مساجد استان بوده و از خدمات آن بهره می‌گیرند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -