دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اعلام کرد اجرای طرح «شنبه‌ها با کتاب» در ۲۰۰ مسجد کشور

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: این ستاد طرح شنبه‌ها با کتاب را در ۲۰۰ مسجد کشور، به منظور توسعه فرهنگ مطالعه در کشور اجرا می‌کند.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی؛ طرح «شنبه ها با کتاب» در کانون های مساجد خراسان رضوی اجرا می شود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از برگزاری طرح شنبه های با کتاب در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.

دبیر ستاد عالی‌ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد: طرح «شنبه‌ها با کتاب» به شکل ویژه پیگیری می‌شود

دبیر ستاد عالی‌ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: طرح شنبه‌ها با کتاب، با توجه به اهمیت نهادینه‌کردن فرهنگ کتابخوانی در کشور، در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به شکل ویژه پیگیری می‌شود.

همزمان با دهه فجر؛ کتابخانه کانون الغدیر بستان‌آباد افتتاح می‌شود

مسؤول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌شرقی از افتتاح کتابخانه کانون فرهنگی هنری الغدیر مسجد امیرالمؤمنین شهرستان بستان‌آباد خبر داد.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان جنوبی: شرکت در مسابقه کتابخوانی «انسان ۲۵۰ساله» تمدید شد

حجت الاسلام سبزه کار از تمدید مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی «انسان ۲۵۰ ساله» خبر داد و گفت: علاقمندان می توانند تا ۱۲ بهمن در این مسابقه شرکت کنند.

توسعه کتابخانه و قرائتخانه‌های مساجد و حوزه های علمیه امری مهم در راستای گسترش فرهنگ مطالعه است.

حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی گفت: توسعه کتابخانه و قرائتخانه‌های مساجد و حوزه های علمیه امری مهم در راستای گسترش فرهنگ مطالعه است.

طرح آموزش کتابداران کانون‌های مساجد همدان و بهار برگزار شد

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان همدان اظهار کرد: طرح آموزش کتابداران کتابخانه‌های کانون‌های مساجد شهر‌های همدان و بهار برگزار شد.

تجهیزات کتابخانه ای در بین کانون های مساجد استان اردبیل توزیع می شود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل از توزیع تجهیزات کتابخانه ای در بین کانون های مساجد استان اردبیل به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس بوشهر خبر داد؛ تجهیز کتابخانه‌های کانون‌های مساجد بوشهر به کتاب‌های دفاع مقدس

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس بوشهر گفت: به منظور آشنایی بیشتر جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت، کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی مساجد استان بوشهر به کتاب‌های دفاع مقدس مجهز خواهد شد.

سرپرست دبیرخانه کانونهای مساجد همدان: طرح آموزشی کتابداران کتابخانه های کانونهای مساجد همدان برگزار می شود

طرح آموزشی کتابداران کتابخانه های کانونهای مساجد همدان با حضور ۵۰ نفر از کتابداران کانونهای استان فردا (۶ دی) برگزار می شود.
۱
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -