با هدف تبیین و پیشرفت فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛ اجرای طرح شنبه‌های با کتاب در کتابخانه‌های عمومی مساجد البرز

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز از اجرای طرح شنبه‌های با کتاب در کتابخانه‌های عمومی مساجد البرز خبر داد و گفت: این طرح با هدف معرفی کتاب‌های مفید و سازنده برای نوجوان و جوانان اجرا می‌شود.

تجهيز کتابخانه‌های مساجد سیستان و بلوچستان

تجهیزات سخت افزاری با 280 میلیون تومان اعتبار در کتابخانه‌های مساجد سیستان و بلوچستان توزیع شد.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس بیان کرد: ۳۷ کتابخانه استان فارس به کتابخانه آستان قدس رضوی متصل می شوند

مهدیار گفت: ۳۷ کتابخانه فارس علاوه بر کتابخانه های کانون های مساجد توسط کانون کتاب آستان قدس رضوی به کتابخانه آستان قدس متصل می شوند.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس خبر داد: کتابخانه امام خامنه ای با ظرفیت ۳۰ نفر در مسجد ابوالفضل (ع) شیراز، راه اندازی شد

حجت الاسلام امیدی گفت: مجتمع فرهنگی آموزشی امام خامنه ای در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان بزرگترین سالن کتابخانه ای منطقه چهار با ظرفیت ۳۰ نفر و اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال راه اندازی شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: کتابخانه می تواند محل پرورش سرمایه های اجتماعی بر مبنای کتاب باشد

صالحی با اشاره به اینکه مساجد و کتابخانه ها نهادهای پیشران تمدن سازی اسلامی است، گفت: کتابخانه ها می تواند محل رویش و پرورش سرمایه های اجتماعی بر مبنای کتاب باشد.

طرح شنبه های کتاب در مساجد کرمانشاه اجرا می شود

حجت الاسلام کلات پور، گفت: طرح شنبه های کتاب به منظور افزایش سرانه مطالعه کتاب و تقویت فعالیت های مردمی و خودجوش کتابداران در مساجد برگزار می شود.

سرپرست دبیرخانه کانونهای فرهنگی مساجد همدان عنوان کرد: اهدای ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه های مساجد همدان در ایام دهه فجر

سرپرست دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان از اهدای ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه های کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان همدان در ایام دهه فجر خبرداد.

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد همدان مطرح كرد : اعطای 600 میلیون ریال تجهيزات به کتابخانه‌های کانون مساجد

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان همدان از برگزاری رویداد بزرگ «فعالان مساجد» در دهه فجر امسال خبر داد.

هفتمین نشست « کاروان دانایی» در کتابخانه علامه جعفری یزد برگزار شد

هفتمین نشست « کاروان دانایی» با حضور اعضای کانون های مساجد یزد در کتابخانه علامه جعفری یزد برگزار شد
۱
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -