مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری علویون خبرداد: اجرای طرح پویش « نذر کتاب » در رودان

نایبی گفت: طرح پویش نذر کتاب به همت کانون فرهنگی هنری علویون در مسجد جامع شهر رودان اجرا می شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان تهران اعلام کرد : افتتاح دبیرخانه کتاب سال مسجد/ طرح تبادل کتاب بین مساجد اجرا می‌شود

حجت‌الاسلام قدیریان از برگزاری همایش تقدیر از کتابداران کتابخانه‌های مساجد استان تهران در هفته کتاب خبر داد و گفت: اجرای طرح تبادل کتاب بین مساجد و افتتاح دبیرخانه کتاب سال مسجد نیز به همت کانون‌های مساجد پایتخت در این هفته انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام ارزانی خبر داد : تقدیر از کتابداران مساجد در هفته کتاب

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور از برنامه‌های متنوع این نهاد در بیست و هفتمین هفته کتاب خبر داد و گفت: پویش مردمی «نذر کتاب» در پنج بخش جمع‌آوری کتاب‌های فرسوده و بلااستفاده از مساجد و منازل، طرح اهدای کتاب به کتاب‌خانه‌های روستایی و مناطق محروم، نذر کتاب در گردش، کوله‌پشتی کتاب و آینه‌ی کتاب در هفته کتاب در سراسر کشور انجام خواهد شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی: کتابخانه های کانون های مساجد نقش خود را در ترویج فرهنگ مطالعه انجام می دهند

عبداللهی با تاکید بر اینکه باید ایده و طرح های جدید در کتابخانه های مساجد ایجاد کنیم، گفت: کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد نقش خود را در ترویج فرهنگ مطالعه انجام می دهند.

حجت‌الاسلام چراغی پور: اجرای طرح سراسری «شنبه‌های کتاب» در ایلام/ ۸۵ کتابخانه عمومی در سطح کانون‌های مساجد ایلام فعالیت دارند

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام بابیان اینکه ۸۵ کتابخانه عمومی در سطح کانون‌های شهری و روستایی این استان فعالیت دارند، گفت: طرح سراسری شنبه‌های کتاب در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد این استان اجرا می‌شود.

«حال خوش خواندن» شعار بیست و هفتمین دوره هفته کتاب شد .

بنابر تصمیم شورای سیاست گذاری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، «حال خوش خواندن» برای دومین بار به عنوان شعار هفته کتاب انتخاب شد.

حجت‌الاسلام ارزانی خبر داد : اجرای پویش مردمی«نذر کتاب» در سراسر کشور

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با اعلام برنامه‌های این نهاد، گفت: پویش مردمی «نذر کتاب» در پنج بخش جمع‌آوری کتاب‌های فرسوده و بلااستفاده از مساجد و منازل، طرح اهدای کتاب به کتابخانه‌های روستایی و مناطق محروم، نذر کتاب در گردش، کوله‌پشتی کتاب و آینه‌ی کتاب در هفته کتاب در سراسر کشور انجام خواهد شد.

ابدالی پور: هفته کتاب، فرصتی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه مفید است

مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان هفته کتاب را فرصتی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی خواند و گفت: در این راستا از ظرفیت کتابخانه های کانون مساجد استفاده می شود.

اجرای طرح شنبه های کتاب در مساجد لرستان

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی وهنری مساجد لرستان از به روز شدن اطلاعات کتابخانه های مساجد لرستان استان خبرداد و گفت: طرح شنبه های کتاب در مساجد استان برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی: طرح سراسری «شنبه های کتاب» در مساجد خراسان رضوی اجرا می شود

مروارید با اشاره به اینکه کتاب یکی از ارزشمندترین فرآورده های بشری و گنجینه بزرگترین ثروت های بشر یعنی دانش و تحقیق است، گفت: طرح سراسری شنبه های کتاب در مساجد خراسان رضوی اجرا می شود.

اجرای طرح شنبه های کتاب در مساجد استان قم

حجت الاسلام والمسلمین روحانی از اجرای طرح شنبه های کتاب در مساجد استان قم همزمان با سراسر کشور خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -