مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد گلستان خبر داد : اهدای کتاب به کانون‌های برتر گلستان در رویداد ملی «فهما»

بیکی از اهدای کتاب به کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برتر گلستان در رویداد ملی «فهما» خبر داد.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد: اهدای تجهیزات کتابخانه ای به ارزش ۴۰ میلیون تومان بین کانون های شهرستان بویراحمد

دولت آبادی گفت: تجهیزات کتابخانه ای به ارزش ۴۰ میلیون تومان بین کتابخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان بویراحمد توزیع می شود.

معاون فرهنگی و هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور اعلام کرد : اهدای کتاب با ارزش بیش از ۵ میلیارد تومان به کانون‌های برتر طرح‌ ملی «فهما» و مجری «راهکار»

سعادتی با اعلام اهدای کتاب به کانون‌های برتر طرح ملی «فهما» و مشارکت‌کننده در طرح ملی «راهکار»، گفت: این کتاب‌ها به ارزش بیش از ۵ میلیارد تومان و در موضوعات عمومی، کمک آموزشی، کودک و مذهبی هستند.

کتابخانه های فعال در کانون‌های مساجد آذربایجان‌شرقی تجهیز می‌شوند.

همزمان با ماه مبارک رمضان، کتابخانه‌های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان‌شرقی با کتب عمومی و تخصصی تجهیز می شوند.

مدیرستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان شمالی: سهم نیم درصد از بودجه شهرداری به کتابخانه کانون های مساجد نیز تخصیص یابد

مدیرستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان شمالی با بیان اینکه بر اساس قانون، ‌نیم درصد از بودجه شهرداری‌ها باید به کتابخانه‌ها اختصاص یابد که این بودجه تنها شامل کتابخانه‌های عمومی می‌شود، خواستار سهیم شدن کتابخانه کانون ها از این بودجه شد.
۱
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -